Partnerzy serwisu:

Jaworzno: Ruszył przetarg na Javvelo

Witold Urbanowicz 01.10.2018

Jaworzno: Ruszył przetarg na Javvelo
fot. Nextbike
Jaworzno ogłosiło przetarg na dostawę, instalację i uruchomienie systemu Jaworznickiego Roweru Miejskiego (JRM) oraz zarządzanie, utrzymanie i kompleksową eksploatację systemu niemal do końca 2022 r.
Wykonawca w ramach realizacji Jawornickiego Roweru Miejskiego dostarczy, zainstaluje i uruchomi system na terenie miasta, obejmujący m.in. 20 terminali stacji rowerowych, 400 elektrozamków dokowania rowerów, 200 rowerów (120 elektrycznych, 80 standardowych), z możliwością ich częściowej dyslokacji w obszarze wdrożenia JRM na terenie miasta Jaworzna. Dodatkowo wykonawca dostarczy pięć rowerów elektrycznych dla zadań specjalnych Straży Miejskiej.

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje też zarządzanie, utrzymanie i kompleksową do połowy grudnia 2022 r. Wartość zamówienia to 8,5 mln zł netto.

O wyborze zdecydują cena za dostawę i uruchomienie systemu (20%), cena za utrzymanie i zarządzanie systemu (40%), czas reakcji na usterki elementów systemu (10%), czas relokacji rowerów elektrycznych (10%), elementy konstrukcyjne roweru (20%).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rower w mieście
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony