Partnerzy serwisu:

Jakie zmiany technologiczne wymusi pandemia w sektorze mobilności?

TOR Konferencje 07.08.2020

Jakie zmiany technologiczne wymusi pandemia w sektorze mobilności?
fot. Unsplash
Dane wskazują, że od początku pandemii w niektórych polskich miastach sprzedaż biletów komunikacji miejskiej i opłat za parkowanie za pośrednictwem aplikacji mobilnych wzrosła od kilkuset do nawet tysiąca procent. I to przy mniejszym niż zwykle zainteresowaniu usługami transportowymi w skali całego kraju. Czy preferencje pasażerów i kierowców okażą się stałe?
Debata „Transport w obliczu zmian technologicznych” będzie jedną z kluczowych dyskusji, które przeprowadzone zostaną w ramach IX Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta, który odbędzie się 1 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych dedykowanych transportowi publicznemu i tematyce smart city w Polsce. Od dziewięciu lat Kongres jest przestrzenią merytorycznej dyskusji w gronie czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Tegorocznej edycji, oprócz spotkania w formule tradycyjnej (przy ograniczonej liczbie osób na sali i zachowaniu wszelkich obostrzeń), towarzyszyć będzie także transmisja na żywo za pośrednictwem portalu Transport-Publiczny.pl.

Program i szczegóły rejestracji na stronie kongrestransportupublicznego.pl
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Kongres Transportu Publicznego
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony