Partnerzy serwisu:

Jak zarządzać przestrzeniami parkingowymi w miastach?

TOR Konferencje 11.05.2021

Jak zarządzać przestrzeniami parkingowymi w miastach?
fot. pixabay
Na to pytanie odpowiedzą prelegenci i uczestnicy jedynej na rynku konferencji poświęconej Strefom Płatnego Parkowania. Coroczne wydarzenie gromadzi licznych ekspertów z branży parkingowej, operatorów prywatnych parkingów oraz zarządców dróg miejskich i jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. W tym roku spotykamy się 25 maja w formule online.
Podczas bieżącej edycji dużo uwagi poświęcimy omówieniu kondycji branży parkingowej w czasach pandemii COVID-19. Wśród poruszanych tematów pojawią się także zagadnienia dotyczące realizacji projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego oraz debata wokół tego, jak powinna wyglądać nowoczesna Strefa Płatnego Parkowania. Odpowiemy na pytanie, w jaki sposób przeprowadzić skuteczne poszerzanie SPP. Porozmawiamy również o nowoczesnych rozwiązaniach w Smart City oraz zarządzaniu parkingami dla samochodów ciężarowych w przestrzeni miejskiej.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele administracji publicznej, urzędów miast, zarządcy dróg miejskich i zieleni, reprezentanci biznesu i świata nauki oraz eksperci branżowi.
Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są na stronie Konferencji.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony