Partnerzy serwisu:

Jak finansować inwestycje w smart city?

TOR Konferencje 11.03.2019

Jak finansować inwestycje w smart city?
fot. Bartosz Józefiak
Czy w przypadku inwestycji w inteligentne miasta mamy do czynienia ze spójną wizją czy raczej podejściem silosowym? Jak wykorzystać synergię potencjałów sektora prywatnego i publicznego? Na te pytania odpowiedzą goście jednej z debat, która odbędzie się 10 kwietnia podczas Kongresu Technologii Miejskich.
W debacie „Finansowanie inwestycji w inteligentne miasta” wezmą udział: Szymon Ciupa, Ekspert Smart City i GIS; Kazimierz Karolczak, Przewodniczący Zarządu, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia; Krzysztof Modelewski, Przewodniczący Komitetu Technicznego nr 17 ds. Pojazdów i Transportu Drogowego, Polski Komitet Normalizacyjny; Krzysztof Rodziewicz, Dyrektor Departamentu Przygotowania Projektów i Wdrażania, Centrum Unijnych Projektów Transportowych; Mirosław Wasztyl, Zastępca Burmistrza Andrychowa, a także przedstawiciel Fundacji Centrum PPP. Moderatorem debaty będzie dr Tomasz Kamiński z Instytutu Transportu Samochodowego.

Głównym celem Kongresu jest dostarczenie słuchaczom wiedzy niezbędnej do efektywnego wykorzystania nowoczesnych technologii, których tak wiele ostatnio pojawia się przy temacie inteligentnych miast. Przedstawiciele samorządów, nauki i biznesu dyskutować będą w 4 sesjach tematycznych: Miasto 2.0, Forum Technologii w Transporcie, Forum Światło w Mieście oraz Forum Elektromobilności Miejskiej.

Szczegółowy program i rejestracja na stronie www.kongrestechnologiimiejskich.pl
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po rejestracji i otrzymaniu akredytacji od organizatora
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony