Partnerzy serwisu:

Hulajnogi Lime za darmo w dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego

jd/inf. pras. 20.05.2019

Hulajnogi Lime za darmo w dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego
fot. Lime
Lime zaoferuje bezpłatne przejazdy w niedzielę 26 maja, aby – jak tłumaczy – głosujący mogli dotrzeć do lokali wyborczych. Oferta dotyczy wszystkich europejskich krajów, w których działa ten operator hulajszeringowy.
– Chcemy zachęcić ludzi do głosowania, oferując im wygodny, przyjemny i bezpieczny sposób na dotarcie do lokali wyborczych – mówi Paulina Mróz, dyrektor Lime w Polsce. – Frekwencja w kolejnych wyborach europejskich utrzymuje się na bardzo niskim poziomie. W 2014 r. w Polsce wyniosła niespełna 24 proc. Wszyscy powinniśmy robić, co w naszej mocy, by zachęcać ludzi do głosowania i Lime, jako integralna część europejskich miast, chce również mieć w tym udział – tłumaczy.

Promocja jest zorganizowana we współpracy z serwisem tymrazemglosuje.eu, który jest częścią kampanii informacyjnej prowadzonej przez Parlament Europejski.

Jak to działa? Należy pobrać aplikację, aby otrzymać bezpłatny kod, który zostanie wysłany w newsletterze w dniu wyborów. Kod będzie ważny 26 maja między 6:00 a 21:00 w Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Szwecji.

Lime zwraca uwagę, że jadąc na wybory należy dostosować jazdę do panujących warunków i ruchu, parkować w taki sposób, by nie blokować chodników, przystanków czy przejść dla pieszych, a także zwracać uwagę na samochody, pieszych i innych użytkowników dróg i chodników.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Mobilność
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony