Partnerzy serwisu:

Hulajnogi Lime za darmo w dniu wyborów

jd/inf. pras. 10.10.2019

Hulajnogi Lime za darmo w dniu wyborów
fot. Lime
Lime zachęca do udziału w wyborach i oferuje kod do wpisania w aplikacji, dzięki któremu w niedzielę 13 października, od 6. rano do końca dnia, jednorazowe skorzystanie z e-hulajnogi będzie bezpłatne.
W najbliższą niedzielę 13 października 2019 r. firma zaoferuje wyborcom możliwość odbycia nieodpłatnego przejazdu hulajnogą Lime, dostępnego po wpisaniu w aplikacji kodu: JADENAWYBORY.

Kod zadziała w Warszawie, we Wrocławiu i w Poznaniu. Uprawnia do darmowego przejazdu do 10 złotych (14 minut).

Lime przypomina, że po raz kolejny w tym roku zachęca do wzięcia udziału w wyborach. Podobna promocja obowiązywała przy okazji wyborów do Parlamentu Europejskiego. – Jako Lime wspieramy odpowiedzialne postawy obywatelskie, dlatego chcemy dać mieszkańcom polskich miast dodatkową zachętę do wyjścia z domu i udania się do lokalu wyborczego – podkreśla Paulina Mróz, dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Firma przypomina, że sposób użytkowania przestrzeni miejskiej powinien uwzględniać kwestie bezpieczeństwa oraz zasady odpowiedzialnego wykorzystania hulajnóg. Poruszając się urządzeniami Lime w dniu wyborów należy pamiętać o dostosowaniu prędkości do aktualnych warunków atmosferycznych oraz stanu infrastruktury, a także zwrócić szczególną uwagę na pozostałych użytkowników dróg i chodników. Dodatkowo ważne jest, aby hulajnogi zostały zaparkowane w prawidłowy sposób, nie blokując chodników, przejść dla pieszych, dojścia na przystanki czy stojaków na rowery.

PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Mobilność
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony