Partnerzy serwisu:

Hajnówka kupuje autobus

Jakub Dybalski 13.03.2015

Hajnówka kupuje autobus
ZKM w Hajnówcefot. Stormbringer76, lic. CC BY 3.0
Zakład Komunikacji Miejskiej w Hajnówce ogłosił przetarg na nowy autobus. Oznacza to wymianę 10 proc. taboru w tym mieście.
Niewiele ponad 20–tysięczna Hajnówka ma własną komunikację miejską, która składa się z trzech linii. Obsługiwane są dziesięcioma pojazdami, z czego najstarsze autosany kupiono jeszcze w 1998 r. To głównie krótkie autobusy w wersji MIDI.

Tym razem ZKM w Hajnówce chce kupić autobus maksymalnie 8,2–metrowy, który powinien pomieścić 56 pasażerów, w tym 22 na miejscach siedzących. Pojazd ma być wyprodukowany najwcześniej w 2013 r. i mieć na liczniku najwyżej 10 tys. km. Autobus nie może być uszkodzony lub powypadkowy.

Zamawiający ma istotne wymagania co do komfortu podróży. Autobus powinien mieć niską podłogę i miejsce przeznaczone dla wózka inwalidzkiego. Dwoje drzwi powinno być otwieranych przyciskiem na żądanie. Informacja pasażerska to tablice przednia i boczna wyświetlające kierunek jazdy i numer linii, tylna wyświetlająca kierunek linii, oraz wewnętrzna tablica informacyjna.

W ocenie ofert jedyne kryterium stanowi cena. Oferty zostaną otwarte 18 marca.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Proces inwestycyjny
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony