Partnerzy serwisu:

GZM: Zarząd Transportu Metropolitalnego dalej bez szefa

Witold Urbanowicz 16.01.2019

GZM: Zarząd Transportu Metropolitalnego dalej bez szefa
fot. GZM
Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii zakończył procedurę naboru na stanowisko dyrektora Zarządu Transportu Metropolitalnego. Postępowanie pozostaje nierozstrzygnięte. Ruszył właśnie nowy nabór.
W grudniu Marek Kopel, dotychczasowy szef Zarządu Transportu Metropolitalnego – podmiotu, który przejął teraz zadania organizatorów komunikacji na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii – zrezygnował z funkcji. Jego kontrakt kończył się w grudniu, ale z powodów osobistych wystąpił o jego przedłużenie jedynie do końca stycznia 2019 r.

– Biorąc pod uwagę nowe wyzwania i oczekiwania w stosunku do organizacji komunikacji publicznej jestem przekonany, że prace te powinny zostać powierzone osobie o nowym spojrzeniu na organizację komunikacji publicznej w metropolii. Mam nadzieję, że nowy dyrektor ZTM będzie mógł sprawnie realizować swoje zadania w ramach sprawnie działającego Zarządu Transportu Metropolitalnego – mówił na łamach Dziennika Zachodniego Marek Kopel.

Wczoraj (15 stycznia) GZM poinformowała o wyniku trwającego od grudnia naboru na dyrektora ZTM-u. Postanowiono nie rozstrzygać postępowania. Po rozmowach kwalifikacyjnych uznano, że osoby biorące udział w naborze „nie spełniły wszystkich warunków wymaganych przez przepisy prawa oraz nie spełniły oczekiwań w zakresie poziomu preferowanych kwalifikacji, umiejętności, doświadczenia zawodowego oraz określonych predyspozycji, co nie dawałoby gwarancji skutecznego wykonywania obowiązków służbowych kierownika tej jednostki”. Ogłoszono właśnie nowy nabór, który potrwa do 25 stycznia.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony