Partnerzy serwisu:

Grodzisk Mazowiecki będzie miał nowe ścieżki rowerowe

Jakub Rösler 10.09.2021

Grodzisk Mazowiecki będzie miał nowe ścieżki rowerowe
fot. UM Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki podpisał umowę na budowę nowych ścieżek rowerowych. W ramach inwestycji powstaną drogi rowerowe o długości około 4 kilometrów. Inwestycja kosztuje ponad 7 milionów złotych i jeszcze bardziej ułatwi podróżowanie rowerem po Grodzisku.
Podpisano umowę na budowę kolejnych ścieżek rowerowych w gminie Grodzisk Mazowiecki. Powstanie ok. czterech kilometrów nowych ścieżek wzdłuż:

  • ul. Matejki (DW 579) na odcinku od ul. Żydowskiej do ul. Chrzanowskiej,
  • drogi powiatowej 1509W od skrzyżowania z DW579 do rzeki Rokitnicy i dalej do skrzyżowania z drogą gminną 150212,
  • ul. Bałtyckiej od tunelu PKP w Grodzisku Mazowieckim do ul. Zachodniej w Wólce Grodziskiej (wraz z przebudową oświetlenia ulicznego) i dalej wzdłuż drogi powiatowej 1507W od ul. Zachodniej do skrzyżowania z drogą gminną 150210 w Kraśniczej Woli.

P.P.U.H. Budowa i Naprawa Dróg EFEKT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wykona prace w terminie 450 dni. Wartość zamówienia to 7 317 000 zł brutto.

Budowa jest realizowana w ramach projektu „Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza w gminach południowo-zachodniej części Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego poprzez budowę Zintegrowanego Systemu Tras Rowerowych – Etap 3” i będzie współfinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Inteligentne systemy transportowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony