Partnerzy serwisu:

Green Cell: Pierwsze polskie baterie do rowerów elektrycznych w sprzedaży

Redakcja 05.04.2022

Green Cell: Pierwsze polskie baterie do rowerów elektrycznych w sprzedaży
mat. prasowe
Spółka Green Cell kieruje do sprzedaży baterie GC PowerMove dla rowerów elektrycznych. Jest to pierwsza bateria zaprojektowana i złożona w polskiej fabryce spółki.
GC PowerMove to najnowsze baterie do rowerów elektrycznych zaprojektowane przez zespół Green Cell. Każdy model został złożony w fabryce, która znajduje się w podkrakowskich Balicach.

Pierwszy akumulator, który trafił do sprzedaży, ma pojemność 14,5 Ah (522 Wh) oraz napięcie 36 V. Jego moc pozwoli na wydajne zasilanie wymagających silników, a w zależności od wyboru trybu pracy silnika (ECO lub Turbo) pozwoli na pokonanie od 60 do 130 km na jednym ładowaniu. Co ważne, wykorzystanie wysokiej jakości ogniw, które pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców, umożliwi zachowanie akumulatora w dobrej kondycji nawet po 700 cyklach ładowania. Bateria została także wyposażona w inteligentny system BMS, który zarządza ładowaniem oraz oddawaniem energii podczas jazdy i dostarcza wszystkich niezbędnych zabezpieczeń dla bezpiecznej eksploatacji.

Możliwość wyboru komponentów, które wchodzą w skład baterii i cały szereg testów, którym poddano akumulator podczas montażu sprawia, że jesteśmy pewni jej jakości. Dlatego GC PowerMove jest objęta 24-miesięczną gwarancją.

W zestawie z baterią sprzedawane są takie elementy jak ładowarka, szyna montażowa oraz kluczyki do blokady antykradzieżowej. Cena detaliczna pierwszego modelu GC PowerMove wynosi 1499,95 zł.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony