Partnerzy serwisu:

Gorzów Wlkp. po raz kolejny szuka dostawcy systemu informacji pasażerskiej

Jakub Dybalski 10.03.2020

Gorzów Wlkp. po raz kolejny szuka dostawcy systemu informacji pasażerskiej
fot. WU
W Gorzowie rozpisano przetarg na dostawę, montaż i wdrożenie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej a także monitoringu miejskiego. Podobne zamówienie rozpisano już pod koniec ubiegłego roku, ale nie złożono wtedy żadnej oferty.
Chodzi o wykonanie zamówienia w trzech zadaniach (nie jest jednak podzielone na części). W pierwszej kolejności o zamontowanie infrastruktury dotyczącej systemu dynamicznej informacji pasażerskiej i systemu monitoringu miejskiego, w drugiej kolejności wdrożenie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej oraz wdrożenie systemu monitoringu miejskiego i przeprowadzenie szkoleń z obsługi i administracji systemu. Trzecim zadaniem jest świadczenie usługi hostingowej w architekturze chmury obliczeniowej na potrzeby wdrożenia SDIP oraz zapewnienia funkcjonowania i obsługi systemu dynamicznej informacji pasażerskiej w okresie 60 miesięcy.

W Gorzowie nie opublikowano jeszcze dokumentów przetargowych, ale zapewne zamówienie nie różni się wielkością od poprzedniego, rozpisanego w listopadzie. Chodziło wtedy o 34 tablice informacyjne i 33 kamery monitoringu. Tablice mają mieć 5, 7 lub 9 wierszy i zawisnąć na przystankach, w tym dziewięciu tramwajowych.

O wyniku przetargu zdecyduje punktacja, w której najważniejsze znaczenie ma cena (60 proc.). Pozostałe punkty będzie można otrzymać za skrócenie czasu przeznaczonego na dwa pierwsze zadania, czyli po 20 proc. punktów za szybsze zamontowanie i wdrożenie systemu. Na oferty czekają w Gorzowie do 8 kwietnia.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Informacja pasażerska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony