Partnerzy serwisu:

Gorzów: Dwie oferty na leasing nowych autobusów

Witold Urbanowicz 30.09.2020

Gorzów: Dwie oferty na leasing nowych autobusów
fot. MZK Gorzów Wlkp.
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim otworzył oferty w przetargu na dostawę w formie leasingu 6 sztuk autobusów niskopodłogowych klasy maksi o długości w przedziale 11,5-12 m. O zamówienie ubiegają się dwa podmioty.
Całkowita liczba miejsc w dostarczonych pojazdach musi wynosić nie mniej niż 85 pasażerów, w tym od 24 miejsc siedzących. Wysokość wnętrza pojazdu powinna być większa niż 2,15 m. Wymagana wysokość podłogi to 320-470 mm (nad II osią) bez stopni poprzecznych we wnętrzu pojazdu. Pojazd powinien posiadać troje drzwi i o jednakowej szerokości skrzydeł i szerokości czynnej drzwi nie mniejszej niż 1,2 m.

Dzisiaj (30 września) minął termin składania ofert. Wystartowała firma mLeasing, zazwyczaj oferująca MAN-y, z ofertą na kwotę 7,704 mln zł oraz konsorcjum firm Solaris Bus & Coach i Millenium Leasing z oferta na kwotę 8,8033 mln zł brutto. Budżet na ten cel wynosi 7,577 mln zł brutto. Oba podmioty zaproponowały 36 miesięcy gwarancji na cały autobus oraz 120 miesięcy na perforację nadwozia i trwałość konstrukcji nośnej.

Kryteriami udzielenia zamówienia to cena (70 proc.), właściwości techniczno-eksploatacyjne (22 proc.), warunki gwarancji (4 proc.), termin realizacji dostawy (1 proc.) oraz gotowość techniczna (3 proc.). W sumie na realizację zamówienia przeznaczono osiem miesięcy.

Termin składania ofert w tym przetargu mija 10 września 2020 r. Okres obowiązywania zamówienia to 8 miesięcy.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony