Partnerzy serwisu:

Gdańsk z jedną ofertą na utrzymanie tramwajów

Witold Urbanowicz 16.09.2021

Gdańsk z jedną ofertą na utrzymanie tramwajów
fot. UM Gdańsk
Gdańskie Autobusy i Tramwaje z opóźnieniem opublikowały oferty w przetargu na świadczenie usługi utrzymania tramwajów w zajezdniach Wrzeszcz i Nowy Port. Zamówienie obejmuje okres półtora roku. O zlecenie ubiega się wyłącznie firma Saatz, która świadczy takie usługi obecnie.
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie tramwajów na terenie zajezdni tramwajowych Wrzeszcz i Nowy Port. Zadaniem wykonawcy będą naprawy powypadkowe 35 tramwajów typu 120NaG, pięciu typu 128NG, trzech typu NGT6-2 i czterech NGd99 oraz naprawy serwisowe i utrzymanie serwisowe 35 tramwajów typu 120NaG i pięciu 128NG wraz z obsługą układów hamulcowych we wszystkich tramwajach.

Termin składania ofert minął pod koniec sierpnia, ale dopiero w ostatnich dniach opublikowano protokół z otwarcia ofert. Wystartowała jedynie firma Saatz z ofertą na kwotę 10,362 mln zł brutto. Mieści się ona w budżecie kreślonym na 10,512 mln zł brutto. Czas realizacji usługi ustalono na 18 miesięcy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych o wartości do 50% zamówienia podstawowego.

Obecnie podobną usługę na rzecz Gdańska wykonuje od 2019 r. firma Saatz. Jej wynagrodzenie, za okres 24 miesięcy, to 13,5 mln zł brutto.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony