Partnerzy serwisu:

Gdańsk: W przyszłym roku 84 przystanków z tablicami informacji pasażerskiej

Agnieszka Zakrzacka 25.08.2020

Gdańsk: W przyszłym roku 84 przystanków z tablicami informacji pasażerskiej
fot. Jerzy Pinkas / www.gdansk.pl
W przyszłym roku na 84 gdańskich przystankach pojawią się nowe tablice informacji pasażerskiej. Na realizację kompletnego systemu tablic informacji pasażerskiej ogłoszono przetarg w formule zaprojektuj i wybuduj. Wykonawców poznamy pod koniec września i jeśli procedury przetargowe przebiegać będą zgodnie z założeniami, prace zakończą się w IV kw. 2021 r.
Zadanie polega na dostawie oraz montażu (projekt i wykonanie) na wybranych przystankach komunikacji miejskiej 84 sztuk tablic informacji pasażerskiej (TIP) wraz z wykonaniem niezbędnej kanalizacji teletechnicznej oraz podłączeniem ich do Systemu Informacji Pasażerskiej TRISTAR (zwanego także SIP).

Dodatkowo wyłoniona w przetargu firma wykona aplikację służącą do zarządzania nowymi tablicami, umożliwiającą również podłączenie do niej funkcjonujących już tablic oraz dalszą rozbudowę sieci tablic SIP. W zakresie wykonawcy będzie także dostarczenie serwerów. Wspomniane elementy stanowić będą drugi przedmiot zadania.

Na prace projektowe oraz wykonanie aplikacji służącej do zarządzania nowymi tablicami wraz z dostawą serwerów przewidziano 180 dni od daty zawarcia umowy. Natomiast roboty budowlano-montażowe zakończą się po kolejnych 140 dniach licząc od daty odbioru prac projektowych.

Wykonawców zainteresowanych realizacją poznamy pod koniec września i jeśli procedury przetargowe przebiegać będą zgodnie z założeniami prace zakończą się w IV kw. 2021 r.

PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Informacja pasażerska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony