Partnerzy serwisu:

Gdańsk: GAiT zmodernizuje 10 tramwajów N8C-MF01

Witold Urbanowicz 12.04.2021

Gdańsk: GAiT zmodernizuje 10 tramwajów N8C-MF01
fot. MJ
Gdańskie Autobusy i Tramwaje ogłosiły przetarg na modernizację układów napędowych i sterowania, remont części mechanicznej oraz modernizacja systemu informacji pasażerskiej i monitoringu w 10 tramwajach typu N8C-MF01. Prace potrwają dwa lata.
W ramach modernizacji układów napędowych i sterowania przewidziano wymianę instalacji elektrycznej, montaż zestawów urządzeń i aparatów elektrycznych niezbędnych do zmiany napędów trakcyjnych i układów sterowania, wymianę piasecznic i luster zewnętrznych na sterowane elektrycznie, a także przeprowadzenie badania izolacji instalacji elektrycznych.

W ramach remontu mechanicznego przewidziano naprawę, wymianę i konserwację części mechanicznych, czyszczenie i konserwację podwozia, wymianę uszkodzonych lub skorodowanych części poszycia, prace lakiernicze. W zakresie modernizacji elektroniki pokładowej zaplanowno demontaż dotychczasowych urządzeń, wykonanie instalacji teletechnicznej, montaż i uruchomieni wideorejestratora monitoringu, sterownika tablic i kasowników, montaż kamer wewnętrznych i zewnętrznych monitoringu, montażu ekranów LCD jednostronnych i dwustronnych, montaż systemu zliczania pasażerów, montaż tablicy kierunkowej wewnętrznej LCD, uruchomienie systemu informacji pasażerskiej i monitoringu, a także montaż kasowników po regeneracji obudów i podstaw.

Termin składania ofert mija 12 maja. O wyborze zdecydują cena (70%) oraz trzy rodzaje gwarancji na wykonane roboty (30%.)Na prace przeznaczono 12 miesięcy. Pierwsze dwa tramwaje zostaną przekazane w ciągu dwóch dni od zawarcia umowy.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony