Partnerzy serwisu:

Gdańsk: Bez ofert na modernizację NGT6-2

Witold Urbanowicz 17.07.2019

Gdańsk: Bez ofert na modernizację NGT6-2
fot. Artur Andrzej, domena publiczna
Gdańskie Autobusy i Tramwaje unieważniły przetarg na naprawę główną i modernizację tramwajów Bombardier NGT6-2. W postępowaniu nie zgłosił się żaden chętny. Udało się za to rozstrzygnąć postępowanie na naprawę pięciu Swingów.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy głównej i modernizacji trzech tramwajów typu NGT6-2 w oparciu o dokumentację producenta, po przebiegu 900 tys. km. Celem prac jest przywrócenie pełnej zdolności eksploatacyjnej. Więcej o zakresie prac pisaliśmy tutaj.

W środę 17 lipca minął termin składania ofert. W postępowaniu jednak nikt nie wystartował, więc GAiT poinformowały o jego unieważnieniu.

Jednocześnie przewoźnik rozstrzygnął przetarg na wykonanie naprawy głównej pięciu tramwajów typu 120NaG o największym przebiegu. Naprawa dotyczy elementów i urządzeń dachu, podwozia, wózków, wnętrza przedziału pasażerskiego, kabiny motorniczego, nadwozia w części zewnętrznej. Usługa ma zostać wykonana do końca roku.

Pod koniec czerwca GAiT zaakceptowały ofertę SAATZ na kwotę 12,29 mln zł brutto. Z firmą tą Gdańsk podpisał niedawno umowę na utrzymanie tramwajów

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony