Partnerzy serwisu:

FlixBus reaktywuje kolejne kierunki krajowe i międzynarodowe

inf. pras, oprac. ms 16.06.2020

FlixBus reaktywuje kolejne kierunki krajowe i międzynarodowe
Fot. ms, transport-publiczny.pl
18 czerwca wystartują kolejne międzynarodowe połączenia FlixBusa. Wśród nowych zagranicznych kierunków znajdą się m.in. Praga, Ostrawa, Paryż, Lille czy Bruksela. O kolejne trasy zostanie też wzbogacona siatka połączeń krajowych, w tym o kierunki w północno-wschodniej Polsce.
Po reaktywacji dokonanej na początku czerwca i obecnej siatka połączeń FlixBus Polska obejmie aż 130 miast. Poza nowymi liniami do Czech, Francji i Belgii, dojdą również nowe kierunki w Niemczech (m.in. Monachium), Holandii (m.in. Rotterdam), a także w Polsce, gdzie dodatkowo zwiększy się częstotliwość na głównych korytarzach obsługiwanych przez zielone autobusy.

– Zainteresowanie podróżami rośnie z tygodnia na tydzień, stąd wznawianie naszych połączeń odbywa się tak dynamicznie. Łącznie w naszej ofercie znajdzie się już ponad połowa kierunków, które były dostępne przed pandemią. W tym znajdują się aż 73 miasta w Polsce, również mniejsze jak Nakło, Żnin czy Kłodzko, więc na nowo włączamy się też do walki z wykluczeniem transportowym – powiedział Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

Na wszystkich wznawianych połączeniach FlixBusa w dalszym ciągu obowiązują rozszerzone procedury bezpieczeństwa i higieny, uwzględniające m.in. dezynfekcję pojazdów po każdym kursie, obowiązek zakrywania nosa i ust na pokładzie autobusu i obowiązek dezynfekcji rąk podczas wchodzenia na pokład.

Poniżej lista obecnie reaktywowanych połączeń.

PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport