Partnerzy serwisu:

Flixbus odwołuje kursy przez narodową kwarantannę

redakcja 18.12.2020

Flixbus odwołuje kursy przez narodową kwarantannę
fot. Flixbus
Flixbus poinformował, że w związku z ogłoszeniem przez rząd polski narodowej kwarantanny, obowiązującej od 28 grudnia do 17 stycznia 2021 roku skraca czas kursowania połączeń, przywróconych w ramach świąteczno-noworocznej siatki.
„Ta decyzja nie jest dla nas łatwa. Przez wiele tygodni pracowaliśmy nad tym, aby umożliwić Wam bezpieczną podroż w czasie przerwy świątecznej i ferii zimowych. Obecna sytuacja wymaga od nas jednak odpowiedzialnego dostosowania się do aktualnych zaleceń w kraju. FlixBus od początku pandemii niezwłocznie stosował się do wszelkich wytycznych, więc mając na uwadze nasze wspólne dobro, robimy to także tym razem. Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy podróżujący w ramach dostępnych kursów bezpiecznie dotarli do swoich miejsc docelowych” – napisał przewoźnik w komunikacie.

Flixbus zapewnia, że pasażerowie, którzy mają już kupione bilety na kursy usunięte z oferty, zostaną o tym „proaktywnie poinformowani”. Poza pełnym zwrotem środków na konto, w ramach rekompensaty dostaną oni również voucher o wartości 30 PLN, do wykorzystania na dowolny przejazd w ciągu najbliższego roku.
  
Dokładna lista ostatnich kursów w ramach przywróconych wcześniej połączeń jest dostępna na stronie przewoźnika.

Przewoźnik ogłosił przywrócenie połączeń krajowych i międzynarodowych na wielu trasach na początku grudnia. Od tej decyzji minęły niemal równo dwa tygodnie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony