Partnerzy serwisu:

EuroPark nowym partnerem SkyCash

inf. pras 21.09.2020

EuroPark nowym partnerem SkyCash
fot. SkyCash
Do usługi mobiParking w aplikacji SkyCash dołączyło 9 prywatnych parkingów zarządzanych przez firmę EuroPark w Warszawie, Lublinie lub we Wrocławiu. Wkrótce do listy dołączą kolejne parkingi z portfolio EuroPark, które obejmuje miejsca postojowe w ponad 40 miastach.
Jak czytamy w informacji prasowej, parkingi EuroPark w aplikacji SkyCash znajdują się w spisie miast w usłudze mobiParking, z dopiskiem "EuroPark" przy wybranym mieście. Konkretny parking należy wybrać po określeniu sposobu parkowania (start/stop, na czas lub na kwotę), zaznaczając odpowiednią strefę. Koszt postoju za 1 godzinę różni się w zależności od lokalizacji i wynosi od 3 do 6 zł za rozpoczętą godzinę postoju. Lokalizacje poszczególnych parkingów oraz obowiązujące na nich opłaty prezentują się następująco:
 
Jak czytamy w informacji, aplikacja SkyCash daje użytkownikom kilka opcji płatności za parking: parkowanie na czas, na określoną kwotę lub za pomocą funkcji START-STOP. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad kosztami oraz czasem, który chce przeznaczyć na parkowanie. Możliwość opłacenia parkingu bezpośrednio w aplikacji sprawia również, że kierowca nie musi korzystać z parkometru, jeśli chce przedłużyć postój lub zakończyć go wcześniej.

Aby móc dokonywać szybkich i bezpiecznych płatności za parkowanie, należy zacząć od zainstalowania aplikacji SkyCash na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Następny krok to dodanie pojazdu do usługi mobiParking, czyli wpisanie jego nazwy i numeru rejestracyjnego. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie oraz zasileniu Portmonetki SkyCash czy dodaniu karty płatniczej:
• znajdź dogodne miejsce parkingowe,
• oznacz swoje auto naklejką lub kartką "mobiParking",
• otwórz aplikację SkyCash i wejdź w kafelek „mobiParking”,
• wybierz miasto, w którym parkujesz oraz strefę, w której się znajdujesz,
• zaznacz metodę rozliczenia (START-STOP, na czas lub za kwotę), źródło płatności i kliknij przycisk "Rozpocznij parkowanie".

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony