Partnerzy serwisu:

Ełk decyduje się na hybrydy Volvo

Witold Urbanowicz 31.08.2020

Ełk decyduje się na hybrydy Volvo
mat. MZK Ełk
MZK w Ełku rozstrzygnęło przetarg na dostawy dwóch 12-metrowych autobusów hybrydowych. O zamówienie ubiegało się wyłącznie Volvo Bus. Pojazdy mają zostać dostarczone do końca września przyszłego roku.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch autobusów hybrydowych. Zamawiający wymaga pojazdów o długości 11,9-12,2 m, które pomieszczą min. 85 pasażerów, w tym 25 na miejscach siedzących. Autobus powinien być wyposażony w silnik spalinowy o mocy min. 150 kW. Wymagane są jeden bądź dwa silniki elektryczne (dla pojedynczego silnika o mocy maksymalnej co najmniej 100kW oraz 150kW dla dwóch silników). Więcej o zamówieniu pisaliśmy tutaj.

Termin składania ofert minął 9 lipca. Wystartowała jedynie forma Volvo Bus, która ostatnio specjalizuje się w zamówieniach na hybrydy. Wykonawca zaoferował dostawę pojazdów za 4,170 mln zł brutto, co mieści się w budżecie zamawiającego, który planował przeznaczyć na jego realizację kwotę w wysokości 4,182 mln zł. Przed weekendem, 28 sierpnia, zamawiający zaakceptował tę ofertę.

Pojazdy miałyby zostać dostarczone we wrześniu 2021 r.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony