Partnerzy serwisu:

Piętrusy Volvo dotrą do Hong Kongu

Jakub Rösler 12.10.2021

Piętrusy Volvo dotrą do Hong Kongu
Fot. Volvo Buses
Po Hong Kongu będzie jeździć jeszcze więcej pojazdów Volvo. Największy operator autobusy w mieście, The Kowloon Motor Bus Company, zamówił kolejne 46 autobusów piętrowych od Volvo. Pojazdy mają dotrzeć do Hong Kongu w drugim kwartale 2022 roku. Autobusy będą piętrowe, będą miały długość 12,8 metra długości i zabiorą na pokład nawet 141 pasażerów.
Volvo Buses zdobyło kolejne zamówienie na swoje autobusy miejskie. Tym razem dotyczy ono pojazdów piętrowych, które pojawią się w Hong Kongu. Zamawiającym jest największy operator transportu publicznego w mieście, firma The Kowloon Motor Bus Company. Autobusy mają zostać dostarczone w 2 kwartale przyszłego roku, a dodając do tego poprzednie zamówienie opiewające na 40 sztuk, z końca 2020 roku, to po realizacji obu zamówień flota autobusów Volvo w Hong Kongu będzie liczyła ponad 500 pojazdów.

– Jesteśmy bardzo zaszczyceni, że KMB nadal pokłada zaufanie w autobusach Volvo i dumni z tego, że jesteśmy związani z firmą, która rozwija transport publiczny w Hongkongu – powiedział Emmanuel Jupet, dyrektor Volvo Buses APAC North.

Autobusy, które są przedmiotem zamówienia to model Volvo B8L. Jest to pojazd piętrowy, mający 12,8 metra długości. Ponadto autobus jest w stanie zabrać na pokład aż 141 osób. Pojazd może pochwalić się dobrymi właściwościami jezdnymi i wysokim standardem, jaki oferuje pasażerom. Autobusy będą wyposażone w panele słoneczne, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, a także system redukcji prędkości podczas zjazdów.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony