Partnerzy serwisu:

Darmowe minuty na e-hulajnogi hive dla posiadaczy karty miejskiej

jd/inf. pras. 05.06.2019

Darmowe minuty na e-hulajnogi hive dla posiadaczy karty miejskiej
fot. Hive
Od dziś każdy posiadacz karty miejskiej w Warszawie i we Wrocławiu, jeśli zechce, otrzyma co miesiąc doładowanie na 20 minut darmowej jazdy z hive, jednego z miejskich hulajszeringów. Aby odebrać darmowe minuty, wystarczy za pomocą aplikacji hive wgrać do systemu zdjęcie swojej karty miejskiej oraz selfie, które potwierdzi, że to właśnie ty jesteś użytkownikiem.
– Przekazanie darmowych minut regularnym pasażerom komunikacji miejskiej, to nasz pomysł na wspieranie alternatyw dla korzystania z własnego samochodu przez mieszkańców miast – mówi Tristan Torres Velat, CEO hive.

– Naszą akcją udowadniamy, że jesteśmy prawdziwym partnerem dla obu polskich aglomeracji, w których działamy, a hulajnogi elektryczne stają się integralną częścią infrastruktury miejskiej. Im więcej użytkowników transportu publicznego, tym mniejsze korki i zanieczyszczenie powietrza. Hulajnogi elektryczne mogą stać się komplementarnym elementem miejskiego ekosystemu i sprawić, że pokonanie trasy z przystanku autobusowego lub metra do biura czy domu, będzie szybsze i wygodniejsze. Naszą promocją chcemy pokazać mieszkańcom, jakie to proste i zachęcić ich do poszukiwania tego rodzaju smart rozwiązań i wyboru ekonomii współdzielenia – wyjaśnia.

Jak to działa? Uruchomienie promocji zajmie użytkownikowi zaledwie kilkadziesiąt sekund. Po zainstalowaniu aplikacji hive i bezpłatnej rejestracji, należy w menu aplikacji kliknąć: Konto > Bonus do WKM/UrbanCard, a następnie wgrać zdjęcie swojej karty miejskiej oraz jedno selfie. W ten sposób hive weryfikuje, czy to właśnie dany użytkownik jest posiadaczem karty uprawniającej do korzystania z transportu publicznego. W ciągu 72 godzin zostaje wysłane potwierdzenie otrzymania darmowych minut na konto użytkownika. Co dalej? Przy pomocy mapy można odnaleźć dostępne e-hulajnogi – ich odblokowanie odbywa się po zeskanowaniu podanego kodu QR.

Hive to hulajszering zarządzany przez Daimlera i BMW. Grupa jeszcze w tym roku planuje zintegrowanie usług hive oraz siostrzanej spółki mytaxi w jedną aplikację.

Jednocześnie firma podkreśla, że nie zapomina o bezpieczeństwie i utrzymywaniu porządku. Na ulicach obu miast regularnie działają specjalne patrole, zwane "hive Bees", których celem jest usuwanie nieprawidłowo pozostawionych hulajnóg tak, by nie stanowiły zagrożenia ani przeszkody dla użytkowników ścieżek rowerowych, przechodniów czy innych uczestników transportu drogowego.

Pisanie nazwy hulajszeringu hive małą literą nie jest naszym błędem. Firma sama chce się tak nazywać.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony