Partnerzy serwisu:

Cztery firmy zainteresowane przebudową dworca we Władysławowie

Witold Urbanowicz 23.07.2021

Cztery firmy zainteresowane przebudową dworca we Władysławowie
mat. PKP SA
PKP SA otworzyły oferty w przetargu na kompleksową przebudowę dworca we Władysławowie. O zamówienie ubiegają się cztery podmioty. Prace zajmą nieco ponad rok.
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dworca kolejowego Władysławowo. Obiekt znajduje się przy czynnej linii kolejowej nr 213 relacji Reda – Hel i jest objęty ochroną konserwatorską. Projekt obejmuje kompleksową przebudowę budynku. Więcej o zakresie prac (+wizualizacje) piszemy tutaj.

W piątek (23 lipca) minął termin składania ofert. Wystartowały cztery firmy. Kamaro z Gdańska wyceniło prace na 14,324 mln zł, konsorcjum firm PBE Elbud Gdańsk i Modanta Zielonka na 14,471 mln zł, Zakład Usług Budowlanych z Trzemeszna – 15,125 mln zł, warszawski Budimex – 18,448 mln zł.

Wszystkie oferty przewyższają budżet określony na 12,604 mln zł. Jeśli PKP SA zdecydują się dopłacić, to o wyborze zdecyduje cena. Na realizację prac przeznaczono 65 tygodni. W czasie robót podróżni będą korzystać z dworca tymczasowego. Dokumentację projektową dla przebudowy wykonała pracownia TBI Architekci.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony