Partnerzy serwisu:

Bochnia z ofertami na autobusy

Witold Urbanowicz 20.05.2022

Bochnia  z ofertami na autobusy
fot. Travelarz, CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Gmina Bochnia otworzyła oferty w ponowionym przetargu na dostawę siedmiu autobusów. Zadanie jest podzielone na dwie części i obejmuje zakup sześciu autobusów dla komunikacji miejskiej, a także jednego autobusu turystycznego.
Gmina Bochnia znalazła się w gronie samorządów, które otrzymały środki finansowe na zakup nowych autobusów z programu inwestycji strategicznych, tzw. Polskiego Ładu. Samorząd uruchomił w tej sprawie pierwszy przetarg, który ruszył w lutym. W każdej z części postępowania wpłynęła tylko jedna oferta, a każda z nich przewyższała budżet zamawiającego. Gmina podjęła więc decyzję o tym, aby anulować postępowanie.

Właśnie otwarto oferty w kolejnym przetargu. Pierwsza część dotyczy sześciu autobusów miejskich. Wystartowały dwie firmy. Truck Import-Export Wynajem oferuje dostawy za 4,317 mln zł, a MMI – za 5,129 mln zł. Budżet na ten cel wynosi 3,434 mln zł.

Druga część dotyczy pojazdu turystycznego. Wystartowała firma EvoBus z oferta na kwotę 1,538 mln zł. Budżet na ten cel wynosił 1,470 mln zł brutto.

Teraz – by rozstrzygnąć przetarg – gmina musi wygospodarować dodatkowe środki. Zadanie ma zostać zrealizowane w ciągu 11 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony