Partnerzy serwisu:

Bilety na połączenia firmy Szwagropol w aplikacji SkyCash

Redakcja/inf. pras. 20.08.2020

Bilety na połączenia firmy Szwagropol w aplikacji SkyCash
fot. SkyCash
SkyCash łączy siły z przewoźnikiem autobusowym Szwagropol, obsługującym połączenia na terenie województwa małopolskiego. Od dziś bilety na wszystkie trasy firmy dostępne są w aplikacji SkyCash. Wśród dostępnych połączeń znajdują się takie kierunki jak Kraków – Zakopane czy Kraków – Bukowina Tatrzańska.
Bilety na podróż autobusami firmy Szwagropol można zakupić wyszukując żądane połączenie z poziomu kafla „Bilety autokarowe" lub wchodząc w „Planer podróży”. Informacja o tym, że dane połączenie realizowane jest przez Szwagropol wyświetli się po kliknięciu w przycisk „Szczegóły”. Ceny biletów normalnych wahają się od 3 zł do 26 zł w zależności od trasy.

W aplikacji SkyCash będą dostępne następujące trasy przewoźnika Szwagropol: Kraków – Nowy Targ – Zakopane – Nowy Targ – Kraków, Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, Kraków – Nowy Targ – Bukowina Tatrzańska – Nowy Targ – Kraków, Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Piwniczna-Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków.
Aby szybko i bezpiecznie kupić bilet na wybrane połączenie obsługiwane przez Szwagropol w SkyCash, należy zacząć od zainstalowania aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Następnie, w kilku krokach należy założyć konto uzupełniając swoje dane oraz zasilając Portmonetkę SkyCash.

SkyCash to nie tylko możliwość zakupu biletów na połączenia autokarowe. Aplikacja umożliwia także automatyczną płatność za przejazd autostradą A4 Katowice - Kraków oraz AmberOne Autostradą A1, szybkie i wygodne opłacenie parkingu, zakup biletów komunikacji miejskiej czy biletów do kina. SkyCash oferuje swoje usługi w ponad 150 miastach w Polsce, dzięki czemu bezpieczne płatności za usługi w Twoim mieście, ale także w podróży są zawsze w zasięgu ręki. Aplikacja posiada obecnie ponad 3 mln zarejestrowanych użytkowników.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony