Partnerzy serwisu:

Bilety komunikacji miejskiej w Kielcach w nowej aplikacji mobilnej

Redakcja/inf. pras. 14.10.2021

Bilety komunikacji miejskiej w Kielcach w nowej aplikacji mobilnej
fot. MJ
Od 1 października 2021 r. bilety jednorazowe i czasowe Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach dostępne są w darmowej aplikacji zBiletem, działającej na smartfonach z Androidem oraz iPhone’ach. Można w niej wygodnie płacić za bilety korzystając z Google Pay, Apple Pay, Blika czy podpiętej karty płatniczej.
Aplikacja zBiletem działa dziś w 35 miastach w Polsce. – Cieszę się, że dzięki współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego, do grona tych miast dołączyły Kielce. zBiletem jest bardzo dobrze oceniana przez użytkowników w sklepach Google Play i AppStore. Klienci cenią w niej przede wszystkim to, że jest nieprzeładowana funkcjami, zapewnia przejrzysty i prosty proces zakupu biletu z popularnymi metodami płatności, oraz naszą obsługę klienta. W aplikacji zBiletem bilet kupimy dosłownie trzema kliknięciami. Jestem pewien, że znajdzie ona wielu zwolenników również w Kielcach – mówi Miłosz Olejniczak, Dyrektor zBiletem.

Aby korzystać z aplikacji trzeba oczywiście ją pobrać. Następnie zalogować się jedynie swoim numerem telefonu i wybierać interesujące miasto. W ustawieniach aplikacji można zapisać kartę płatniczą na później lub przy pierwszym zakupie biletu wybrać preferowaną metodę płatności. Podczas kontroli, wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfonu. Aby okazać bilet do kontroli nie jest wymagane połączenie z internetem.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony