Partnerzy serwisu:

Bielsko-Biała z jedną ofert na pięć autobusów spalinowych. Idealnie w budżecie

Witold Urbanowicz 26.04.2021

Bielsko-Biała z jedną ofert na pięć autobusów spalinowych. Idealnie w budżecie
fot. MZK Bielsko-Biała
MZK Bielsko-Biała otworzył oferty w przetargu na dostawy pięciu nowych 12-metrowych autobusów o napędzie spalinowym. O zamówienie ubiega się wyłącznie Solaris. Na ich dostawy przeznaczono pięć miesięcy.
Przedmiotem zamówienia jest zakup pięciu nowych autobusów klasy maxi o napędzie spalinowym. Zamawiający wymaga pojazdów o długości 11,5-12,5 m, mieszczących min. 85 pasażerów, w tym min. 25 na miejscach siedzących. Wymagane są podłoga płaska na całej długości z wejściem na wysokości 340 mm oraz drzwi w układzie 2-2-2. Drzwi pierwsze i trzecie mają byś otwierane do wnętrza, a środkowe – odskokowo-przesuwne.

W autobusie powinien znaleźć się silnik o mocy min. 205 kW. Przewidziano klimatyzację, system do neutralizacji wirusów, bakterii, grzybów oraz innych drobnoustrojów, nagłośnienie, wyświetlacze LED i LCD, kasowniki, monitoring, system dla potrzeb udzielania priorytetu.

Dzisiaj (26 kwietnia) minął termin składania ofert. Wystartował wyłącznie Solaris z ofertą na kwotę 7,995 mln zł brutto, co mieści się idealnie we wcześniej podanym budżecie zamawiającego. Na realizację zamówienia przeznaczono pięć miesięcy.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony