Partnerzy serwisu:

Bielsko-Biała wybiera tapicerkę do nowych autobusów

Redakcja 21.05.2021

Bielsko-Biała wybiera tapicerkę do nowych autobusów
fot. MZK Bielsko-Biała
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej wraz z Wydziałem Komunikacji Urzędu Miejskiego uruchomił internetową ankietę, w której mieszkańcy mogą zdecydować, jak będą wyglądały fotele w pojazdach komunikacji miejskiej. Do wyboru są cztery propozycje. Dwie szare i dwie w odcieniach niebieskich. Jedna z nich jest już znana pasażerom.
– Chcemy zapytać o zdanie mieszkańców. Przede wszystkim, czy w ogóle chcą zmiany, dlatego zamieściliśmy też wariant z naszą obecną tapicerką. Jeśli pasażerowie uznają, że warto odświeżyć wystrój autobusów, mogą wybrać jedną z trzech nowych propozycji. Wybrany materiał będzie wykorzystany w pojazdach, które trafią do Bielska-Białej jeszcze w tym roku, ale także przy przyszłych zakupach. Prosimy więc o pomoc i liczymy na wasz dobry gust – mówi Hubert Maślanka, prezes MZK.

Udział w ankiecie trwa dosłownie kilka sekund. Nie trzeba wpisywać żadnych danych. Po kliknięciu w link zaprezentowane są próbki materiałów i wizualizacje. Wystarczy zaznaczyć wzór, który najbardziej przypadnie nam do gustu.

– Trzeba podkreślić, że wszystkie materiały są dostosowane do pojazdów komunikacji miejskiej. Mają jednakowe, bardzo dobre parametry techniczne. Wybór kolorów i wzorów to jedno, ale najważniejsza jest wytrzymałość tych tkanin i wysoka odporność na ścieranie. Na to przede wszystkim zwracaliśmy uwagę – zapewnia Szymon Oleksiuk, zastępca naczelnika Wydziału Komunikacji.

Ankieta jest dostępna do 27 maja włącznie.Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony