Partnerzy serwisu:

Autobusy piętrowe od ADL wchodzą do służby w Singapurze

Jakub Rösler 10.12.2021

Autobusy piętrowe od ADL wchodzą do służby w Singapurze
fot. ADL
Firma ADL dostarczyła już 50 piętrowych pojazdów do Singapuru. Są to piętrusy Enviro500. Autobusy właśnie wchodzą do służby. Pojazdy zostały zamówione w 2019 roku i mają trzy pary drzwi wejściowych, a także dwie klatki schodowe .
ADL dostarczyła właśnie 50 autobusów piętrowych dla Land Transport Authority (LTA). Pojazdy będą służyć w barwach przewoźników SBS Transit, SMRT Buses and Tower Transit. Są to autobusy, zamówione w 2019 roku. Pisaliśmy o tym zakupie w tym miejscu.

Nowe autobusy mają 3 pary drzwi, a także dwoje schodów, na początku i na końcu pojazdu. Takie rozwiązanie ma ułatwić wymianę pasażerską, na której szczególnie zależało operatorowi. Pierwotnie autobusy miały dotrzeć do Singapuru już w zeszłym roku. Jak informuje przewoźnik, do produkcji autobusów wykorzystano najnowsze kompozyty aluminiowe przy produkcji karoserii.

– Jesteśmy zachwyceni zaufaniem, jakim obdarza nas LTA w kwestii naszej koncepcji. Będziemy wspierać całą flotę nowych pojazdów w trakcie służby w wibrującym i rozwijającym się mieście jakim jest Singapur. – powiedział Paul Davies, prezes ADL.

Nowe pojazdy Enviro500 dołączą do 216 innych autobusów tego samego modelu, które służą już w Singapurze.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Mobilność
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony