Partnerzy serwisu:

Austria. Mera Systemy z kolejnym zamówieniem z Vorarlberga

Jakub Dybalski 19.03.2020

Austria. Mera Systemy z kolejnym zamówieniem z Vorarlberga
fot. Mera Systemy
Mera Systemy z Grodziska Mazowieckiego dostarczy stacjonarne biletomaty BS-10 na rynek austriacki. Urządzenia wyprodukowane przez Merę poprawią jakość transportu publicznego w regionie Alp Wschodnich.
Polska firma Mera Systemy projektuje i produkuje samoobsługowe systemy sprzedaży biletów w transporcie publicznym, czyli m.in. popularne wśród pasażerów automaty biletowe. Mera złożyła ofertę w ramach przetargu na dostarczenie stacjonarnych automatów biletowych dla VVV - Stowarzyszenia Transportu Publicznego w Vorarlbergu, austriackim kraju związkowym. VVV Vorarlberg łączy 26 operatorów autobusowych, kolejowych oraz regionalne połączenia Austriackich Kolei Federalnych (ÖBB) i Montafonerbahn AG.

Oferta złożona przez spółkę okazała się najkorzystniejszą. W ramach zamówienia dla VVV Mera Systemy wyprodukuje i dostarczy 8 stacjonarnych automatów biletowych. Biletomaty trafią do Vorarlberga w III kwartale tego roku. Pasażerowie regionu Alp Wschodnich będą mieli możliwość zakupu biletów w automatach BS-10.

Model BS-10, zaprojektowany i produkowany w Merze, umożliwia przeprowadzenie szybkich transakcji kartami zbliżeniowymi oraz stykowymi. Automaty obsługują również gotówkę oraz wydają resztę. BS-10 został opracowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Biletomat spełnia wszystkie europejskie standardy dostępności dla osób z ograniczeniami ruchu oraz wzroku.

- Biletomaty BS-10 dla VVV to najnowocześniejsze, ale zarazem już sprawdzone urządzenia. Z takiego samego modelu korzystają m.in. pasażerowie w Poznaniu, pasażerowie metra i lotniska w Warszawie czy kupujący bilety na niemieckiego FlixBusa - mówi Adam Filutowski, prezes Mery Systemy.

Dla spółki z Grodziska Mazowieckiego to już kolejne zamówienie realizowane dla VVV. W 2019 r. dostarczyła 70 mobilnych biletomatów ramach wygranego ogólnoeuropejskiego przetargu na wdrożenie systemu sprzedaży biletów oraz kontroli ruchu w Vorarlbergu.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony