Partnerzy serwisu:
Komunikacja

ZKM Gdynia szuka przewoźnika dla czterech linii autobusowych

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2015-06-30 13:07
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

ZKM Gdynia szuka przewoźnika dla czterech linii autobusowych
ZKM Gdyniafot. Centpacrr, lic. CC BY 3.0
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni ogłosił przetarg na czteroletnią obsługę linii 144, 185, 187 i 287. To linie które jeżdżą po Sopocie. Ewentualny przewoźnik musi do ich obsługi dysponować co najmniej sześcioma autobusami.

Zamówienie jest podzielone na dwie części. Pierwsza dotyczy obsługi linii 144, 185 i 287 (na tej ostatniej autobusy kursują wyłącznie w niedziele i święta). W tej części zamówienie opiewa na nieco ponad 480 tys. wozokilometrów. Druga część to obsługa najbardziej uczęszczanej linii 187, którą wyliczono na nieco ponad 550 tys. wozokilometrów.

Przewozy mają być realizowane autobusami niskopodłogowymi, częściowo 12-metrowymi, częściowo krótszymi. W przetargu najważniejszym kryterium będzie cena, istotna aż w 95 proc. Pozostałe punkty będzie można uzyskać za klimatyzację przedziału pasażerskiego wszystkich pojazdów. Oferty można składać do 17 lipca.

O warunkach przetargu więcej przeczytasz w Monitorze.


VII Kongres Kolejowy
 

Celem kongresu CITY MATTERS jest zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli samorządów, miejskich aktywistów, polskich i zagranicznych ekspertów oraz przedsiębiorców aby móc dyskutować o przyszłości naszych miast.

Wspólnym mianownikiem tematycznym wydarzenia jest szeroko rozumiana jakość życia w mieście oraz promowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych wpływających na jej poprawę. Istotną funkcją kongresu jest umożliwianie osobom decydującym o kształcie polskich miast nawiązania kontaktu, wymiany poglądów i opinii.

Wśród zagadnień, jakie poruszymy będą m.in.: wspólne miasto, jakość powietrza, transport, polityka mieszkaniowa, zieleń miejska, miasto dla pieszych, placemaking oraz estetyka przestrzeni publicznych. Sprawdź program i zarejestruj się tutaj

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wrocław szuka przewoźnika dla linii podmiejskich

Komunikacja

Wrocław szuka przewoźnika dla linii podmiejskich

Jakub Dybalski 12 kwietnia 2016

Warszawa ogłosiła przetarg na przewoźników ze 100 autobusami

Prawo & Finanse

Warszawa ogłosiła przetarg na przewoźników ze 100 autobusami

Jakub Dybalski 07 marca 2016

Lublin. Siedem ofert dla ZTM

Prawo & Finanse

Lublin. Siedem ofert dla ZTM

Jakub Dybalski 29 stycznia 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS