Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Zapraszamy na Pomorskie Forum Inteligentnego Miasta

Dalej Wstecz
Autor:

Aleksandra Dmochowska

Data publikacji:
2017-08-17 13:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Zapraszamy na Pomorskie Forum Inteligentnego Miasta
fot. CC0
Zintegrowane węzły przesiadkowe, inteligentne oświetlenie miejskie, smart ticketing – to tylko niektóre wątki, które pojawią się na Pomorskim Forum Inteligentnego Miasta, które odbędzie się 19 września w Słupsku. Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miasta Słupska i Zespół Doradców Gospodarczych TOR.

W Forum wezmą udział m.in.: Robert Biedroń, Prezydent Miasta Słupska; Adrian Furgalski, Wiceprezes Zarządu, Zespół Doradców Gospodarczych TOR; Marek Biernacki, Wiceprezydent Miasta Słupska; Krzysztof Rudziński, Kierownik Biura Integracji Transportu, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego; Bolesław Hilarecki, Pełnomocnik Prezydenta ds. Smart City, Urząd Miasta Słupska; Paweł Sokołowski, Dyrektor w Pionie Infrastruktury, Asseco Poland S.A; Jędrzej Puzyński, Zespół Doradców Gospodarczych TOR; Marcin Grzybiński, Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku. Nie zabraknie także gości z innych rejonów Polski, m.in. z Rzeszowa, Lublina, Szczecina czy Bydgoszczy.

Podczas konferencji przedstawione zostaną najważniejsze i najciekawsze projekty z zakresu smart city realizowane w regionie. Po części merytorycznej przewidziane są także wydarzenia towarzyszące. Udział w konferencji jest bezpłatny po otrzymaniu akredytacji od organizatora.

Program Forum i możliwości rejestracji na stronie tor-konferencje.pl.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5