Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Wiceprezydenci Rzeszowa i Tychów na konferencji Parkingi 2016

Dalej Wstecz
Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2016-08-30 09:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wiceprezydenci Rzeszowa i Tychów na konferencji Parkingi 2016
fot. JD
Już 11 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Parkingi – zarządzanie, biznes, technologia”, wydarzenia dedykowanego branży parkingowej. Gośćmi tegorocznej edycji będą m.in. wiceprezydenci Rzeszowa i Tychów.

Andrzej Gutkowski, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa, w części konferencji poświęconej priorytetom polityki parkingowej w Polsce będzie opowiadał o pierwszych miesiącach strefy płatnego parkowania. SPP powróciła do Rzeszowa w styczniu tego roku po 12 latach przerwy. W ciągu pół roku kierowcy ponad 630 tys. razy korzystali ze zlokalizowanych w strefie parkomatów.

W części konferencji zatytułowanej „Czy P+R zrewolucjonizuje miejską przestrzeń parkingową?” wystąpi zaś Miłosz Stec, Zastępca Prezydenta Tychów ds. infrastruktury. Opowie on o doświadczeniach miasta w zakresie realizacji projektów Parkuj i Jedź. Będą one szczególnie ciekawe z tego względu, że tyski P+R był pierwszym tego typu obiektem zlokalizowanym na Śląsku.

Będzie to już druga edycja konferencji „Parkingi”. Pierwsza odbyła się w zeszłym roku w Łodzi, a zdominowały ją dyskusje na temat uwolnienia stawek za parkowanie w miastach.Kongres Transportu Publicznego 2017

VI Kongres Transportu Publicznego

Szósta edycja Kongresu Transportu Publicznego odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach 12-13 października 2017 roku.

Wydarzenie to jest największym w Polsce spotkaniem przedstawicieli firm, instytucji i organizacji związanych z transportem publicznym. Wśród wątków które zostaną poruszone w tym roku znajdą się tematy takie jak:
  • alternatywne paliwa w transporcie a niska emisja w polskich miastach,
  • mobilność miejska,
  • technologie i źródła finansowania ekomobilności,
  • oświetlenie i jego wpływ na komfort i bezpieczeństwo pasażerów w transporcie publicznym oraz aktywność mieszkańców miast
  • wpływ „uwolnienia” stawek za parkowanie na spójny rozwój miast • tworzenie zintegrowanych systemów informacji pasażerskiej
  • centra przesiadkowe – planowanie, realizacja, najlepsze praktyki.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Czy P+R zrewolucjonizuje miejską przestrzeń parkingową?

Przestrzeń

Czy P+R zrewolucjonizuje miejską przestrzeń parkingową?

TOR Konferencje 19 lipca 2016

Prokuratura zbada legalność opłat za parkowanie w soboty

Prawo & Finanse

Prokuratura zbada legalność opłat za parkowanie w soboty

Jakub Dybalski 27 czerwca 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS