Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Szczecin z jedną ofertą na dostawę 20 autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-03-28 14:20
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Szczecin z jedną ofertą na dostawę 20 autobusów
fot. Bartłomiej Niedźwiecki, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Urząd Miasta w Szczecinie otworzył oferty w przetargu na dostawę 10 autobusów o długości 12 metrów oraz 10 pojazdów przegubowych o długości 18 metrów. Jedyną ofertę, w obu częściach, złożył Solaris. Przekracza ona nieznacznie budżet zamawiającego.

Przedmiotem powtórzonego przetargu jest zakup 20 nowych, niskopodłogowych i klimatyzowanych pojazdów. Jest ono podzielone na części. Pierwsza obejmuje 10 autobusów autobusów o długości 12 metrów, druga natomiast pojazdy przegubowe o długości 18 metrów. Ponadto zamówienie przewiduje opcję w postaci systemu monitoringu. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj (28 marca) minął termin składania ofert. W obydwu częściach wystartował jedynie Solaris. Firma proponuje dostawę autobusów 12-metrowych za kwotę 15,80 mln zł brutto, podczas gdy zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia ok. 13,38 mln zł brutto. Przegubowce producent z Bolechowa wycenił na 20,53 mln zł brutto. Szczecin z kolei przeznaczył na ten cel kwotę 19,68 mln zł brutto.

Zakup jest dofinansowany ze środków unijnych. Teraz zamawiający, przed udzieleniem zamówienia, musi podjąć decyzję o ewentualnym zwiększeniu budżetu. Solówki mają zostać dostarczone do 16 lutego 2018 r., natomiast przegubowce do 30 marca 2018 r.Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łomianki kupują dwa autobusy

Komunikacja

Łomianki kupują dwa autobusy

Witold Urbanowicz 27 marca 2017

Andrychów na razie bez autobusów

Komunikacja

Andrychów na razie bez autobusów

Witold Urbanowicz 27 marca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS