Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Szczecin unieważnia przetarg na 20 autobusów. Będzie kolejny

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-02-08 16:34
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Szczecin unieważnia przetarg na 20 autobusów. Będzie kolejny
fot. Szczecinolog, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Szczecin unieważnił właśnie przetarg z początku roku na zakup 20 autobusów. Powodem są zbyt daleko idące zmiany związane z podziałem przedmiotu zamówienia oraz warunków uczestnictwa. Urząd Publikacji Unii Europejskiej uznał jednak, że to są zbyt daleko idące zmiany. Szczecin musi ogłosić nowy przetarg.

Szczecin na początku roku rozpisał przetarg na dostawę dziesięciu pojazdów o długości 12 metrów oraz dziesięciu wozów przegubowych o długości 18 metrów, które miały trafić do SPA Dąbie. Zakup jest możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków UE, a dostawy przewidziano w lutym i marcu 2018 r. Niestety, postępowanie zakończyło się niepowodzeniem.

Na początku lutego Szczecin podzielił pierwotny przedmiot zamówienia na dwie części, oddzielnie dla różnej długości pojazdów oraz zmienił w związku z tym warunki udziału w postępowaniu. Urząd Publikacji Unii Europejskiej odmówił jednak publikacji sprostowania w europejskim dzienniku zamówień publicznych z uwagi na zbyt daleko idącą modyfikację i wskazał, że konieczne jest rozpisanie w takiej sytuacji nowego postępowania. Urząd Miasta w Szczecinie poinformował, że niezwłocznie ma zostać ogłoszone kolejne postępowanie dotyczące tego samego przedmiotu zamówienia.VII Kongres Kolejowy
 

Celem kongresu CITY MATTERS jest zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli samorządów, miejskich aktywistów, polskich i zagranicznych ekspertów oraz przedsiębiorców aby móc dyskutować o przyszłości naszych miast.

Wspólnym mianownikiem tematycznym wydarzenia jest szeroko rozumiana jakość życia w mieście oraz promowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych wpływających na jej poprawę. Istotną funkcją kongresu jest umożliwianie osobom decydującym o kształcie polskich miast nawiązania kontaktu, wymiany poglądów i opinii.

Wśród zagadnień, jakie poruszymy będą m.in.: wspólne miasto, jakość powietrza, transport, polityka mieszkaniowa, zieleń miejska, miasto dla pieszych, placemaking oraz estetyka przestrzeni publicznych. Sprawdź program i zarejestruj się tutaj

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Katowice. Wyrównane starcie Solarisa i MAN–a

Komunikacja

Katowice. Wyrównane starcie Solarisa i MAN–a

Jakub Dybalski 09 lutego 2017

Andrychów kupuje 14 autobusów i tworzy komunikację miejską

Komunikacja

Andrychów kupuje 14 autobusów i tworzy komunikację miejską

Jakub Dybalski 08 lutego 2017

Koszalin. MAN sprzeda siedem autobusów?

Komunikacja

Koszalin. MAN sprzeda siedem autobusów?

Jakub Dybalski 07 lutego 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS