Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Świerklaniec z ofertami Volvo i Solarisa na hybrydy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-04-21 09:41
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Świerklaniec z ofertami Volvo i Solarisa na hybrydy
fot. PKM Świerklaniec
PKM w Świerklańcu otworzyło oferty w przetargu na zakup nowych autobusów hybrydowych. Pojazdy midi chce dostarczyć Volvo, a o dostawy dwunastometrowych pojazdów ubiegają się i Volvo, i Solaris.

Zamówienie na dostawy autobusów hybrydowych podzielono na dwie części. W pierwszej jego przedmiotem są dwa autobusy midi, których długość określono na 8,5-10,7 metra. W drugiej PKM chce kupić osiem standardowych, dwunastometrowych autobusów.

W zadaniu pierwszym, na dostawy pojazdów midi, wpłynęła jedna oferta – od firmy Volvo. Zaproponowała ona kwotę 3,838 mln zł brutto czyli więcej, niż oczekiwał zamawiający (3,346 mln zł brutto). Producent zadeklarował zrealizowanie zamówienia w terminie do 150 dni od daty złożenia zamówienia.

O dostawy pojazdów dwunastometrowych ubiega się dwóch producentów. Volvo jest gotowe zrealizować zamówienie za 13,579 mln zł brutto, a Solaris za 14,908 mln zł brutto. To powyżej budżetu zamawiającego, określonego na kwotę 13,382 mln zł brutto. Producenci zadeklarowali dostawy czterech pojazdów w terminie 240 dni od złożenia zamówienia, a kolejnych czterech – w terminie 330 dni od złożenia zamówienia.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Koszalin kupuje dwa używane autobusy

Prawo & Finanse

Koszalin kupuje dwa używane autobusy

Jakub Dybalski 21 kwietnia 2017

PKM Świerklaniec kupuje dziesięć autobusów hybrydowych

Komunikacja

PKM Świerklaniec kupuje dziesięć autobusów hybrydowych

Jakub Dybalski 01 marca 2017

Odwołanie w przetargu na obsługę linii w Bytomiu

Komunikacja

Odwołanie w przetargu na obsługę linii w Bytomiu

Jakub Jackiewicz 05 czerwca 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS