Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Słupsk kupuje cztery niskopodłogowe autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-03-08 11:15
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Słupsk kupuje cztery niskopodłogowe autobusy
MZK Słupskfot. MZK Słupsk
Miejski Zakład Komunikacyjny w Słupsku rozpisał przetarg na cztery niskopodłogowe autobusy miejskie. Termin składania ofert wyznaczono na 12 kwietnia.

Przedmiotem zamówienia są cztery niskopodłogowe, fabrycznie nowe autobusy miejskie o długości 12 metrów. Przewoźnik nie opublikował jeszcze specyfikacji zamawianych pojazdów, ale wiadomo, że mają być przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Wszystkie mają jeździć na olej napędowy. Producent oferujący pojazdy powinien też przeszkolić 20 pracowników obsługi technicznej i 30 kierowców MZK.

Przewoźnik szacuje zamówienie na 3,8 mln zł netto. Od oferentów wymaga się, doświadczenia w postaci dostawy w ciągu ostatnich trzech lat minimum trzech niskopodłogowych autobusów napędzanych silnikiem diesela. Musza też posiadać środki finansowe w wysokości minimum 3 mln zł i posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności w związku z przedmiotem zamówienia w wysokości minimum miliona złotych.

O wyborze oferty w 75 proc. zdecyduje cena. Wagę parametrów technicznych i funkcjonalno–użytkowych określono na 20 proc. Pozostałe pięć procent będą przyznane za emisję CO2 i zużycie energii przez autobusy.

MZK Słupsk obsługuje 19 linii miejskich i podmiejskich używając do tego prawie 60 autobusów.
VII Kongres Kolejowy
 VII Kongres Kolejowy


23 listopada 2017 r. w warszawskim hotelu Sofitel Victoria odbędzie się kolejna, VII edycja Kongresu Kolejowego. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie konferencyjne w branży transportu szynowego, organizowane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR wspólnie z Forum Kolejowym - Railway Business Forum. Wszystkie poprzednie edycje Kongresu miały ogromne znaczenie dla branży transportu kolejowego w naszym kraju oraz były jedyną tak szeroką platformą dyskusji poświęconej polskiemu kolejnictwu. W zeszłym roku udział w dyskusjach wzięło ponad 700 osób ze świata polityki, samorządu, nauki, biznesu i przemysłu. W 2017 r. poruszać będziemy m.in. następujące tematy:

• Rola kolei w systemie transportowym państwa – jak przywrócić transportowi szynowemu należne mu miejsce?
• Kolejowe przewozy towarowe – jaki jest potencjał wzrostu sektora?
• Smart Railways – inteligentna kolej na miarę XXI wieku
• Gdzie będzie infrastruktura kolejowa w Polsce w roku 2023?
• Inwestycje w transport kolejowy a oczekiwania wspólnot samorządowych
• Bezpieczeństwo na kolei w Polsce

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, za akredytacją. Zapraszamy do rejestracji pod www.kongreskolejowy.pl

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Ursus i Solaris starają się o zamówienie w Bolesławcu

Komunikacja

Ursus i Solaris starają się o zamówienie w Bolesławcu

Witold Urbanowicz 07 marca 2017

Drogi elektryk dla Wrześni. Co z przetargiem?

Komunikacja

Drogi elektryk dla Wrześni. Co z przetargiem?

Witold Urbanowicz 06 marca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS