Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Słupsk kupuje cztery niskopodłogowe autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-03-08 11:15
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Słupsk kupuje cztery niskopodłogowe autobusy
MZK Słupskfot. MZK Słupsk
Miejski Zakład Komunikacyjny w Słupsku rozpisał przetarg na cztery niskopodłogowe autobusy miejskie. Termin składania ofert wyznaczono na 12 kwietnia.

Przedmiotem zamówienia są cztery niskopodłogowe, fabrycznie nowe autobusy miejskie o długości 12 metrów. Przewoźnik nie opublikował jeszcze specyfikacji zamawianych pojazdów, ale wiadomo, że mają być przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Wszystkie mają jeździć na olej napędowy. Producent oferujący pojazdy powinien też przeszkolić 20 pracowników obsługi technicznej i 30 kierowców MZK.

Przewoźnik szacuje zamówienie na 3,8 mln zł netto. Od oferentów wymaga się, doświadczenia w postaci dostawy w ciągu ostatnich trzech lat minimum trzech niskopodłogowych autobusów napędzanych silnikiem diesela. Musza też posiadać środki finansowe w wysokości minimum 3 mln zł i posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności w związku z przedmiotem zamówienia w wysokości minimum miliona złotych.

O wyborze oferty w 75 proc. zdecyduje cena. Wagę parametrów technicznych i funkcjonalno–użytkowych określono na 20 proc. Pozostałe pięć procent będą przyznane za emisję CO2 i zużycie energii przez autobusy.

MZK Słupsk obsługuje 19 linii miejskich i podmiejskich używając do tego prawie 60 autobusów.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Ursus i Solaris starają się o zamówienie w Bolesławcu

Komunikacja

Ursus i Solaris starają się o zamówienie w Bolesławcu

Witold Urbanowicz 07 marca 2017

Drogi elektryk dla Wrześni. Co z przetargiem?

Komunikacja

Drogi elektryk dla Wrześni. Co z przetargiem?

Witold Urbanowicz 06 marca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS