Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Raporty taborowe – aktualizacja 2017 już dostępna

Dalej Wstecz
Autor:

Michał Grobelny

Data publikacji:
2017-01-13 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Railway Market CEE Rolling Stock

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Raporty taborowe – aktualizacja 2017 już dostępna
Fot. Rynek Kolejowy
Anglojęzyczne raporty dotyczące polskiego rynku taboru kolejowego oraz tramwajowego, przygotowywane przez zespół Railway Market – CEE Rolling Stock, zostały zaktualizowane. Oba opracowania to kompendium wiedzy na temat pojazdów szynowych eksploatowanych w naszym kraju. To opracowania przygotowane w języku angielskim, dedykowane dla podmiotów zagranicznych, zainteresowanych aktualną sytuacją w naszym kraju.

„Railway Rolling Stock in Poland 2017" to kompleksowa analiza szczegółowo opisująca rynek taborowy w naszym kraju. Raport jest źródłem informacji na temat firm taborowych działających w Polsce oraz typów produkowanych przez nie pojazdów. Dokument zawiera także przewidywania dotyczące przyszłych planów zakupowych i modernizacyjnych przewoźników kolejowych. Obejmujący ok. 240 stron raport zawiera aktualne dane obejmujące okres do stycznia 2017 r. Materiał powstał w oparciu o informacje zebrane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR, dane UTK, GUS, pozyskane od przewoźników kolejowych, producentów oraz samorządów. Przeznaczony jest dla przedstawicieli firm, które chcą w krótkim czasie pozyskać użyteczne informacje, ukazujące kompletny obraz polskiego rynku taborowego.

Natomiast „Trams in Poland 2017” to analiza opisująca eksploatację i produkcję tramwajów w naszym kraju, a także realizowane i planowane inwestycje w infrastrukturę dla takich systemów transportowych w polskich miastach. Dokument, przygotowany przez portal Railway Market – CEE Rolling Stock, jest źródłem wiedzy o wszystkich podmiotach tramwajowych działających w Polsce, typach pojazdów, a także o ich planach zakupowych i modernizacyjnych. Opracowanie przekazuje kluczowe informacje na temat jednego z największych rynków tramwajowych w naszym regionie i całej Europie.


Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Dwóch chętnych na dostawy tramwajów do Łodzi. Pesa faworytem?

Komunikacja

Dwóch chętnych na dostawy tramwajów do Łodzi. Pesa faworytem?

Witold Urbanowicz 13 stycznia 2017

Łódź: Więcej połączeń do Konstantynowa

Komunikacja

Łódź: Więcej połączeń do Konstantynowa

Kasper Fiszer 13 stycznia 2017

 

 

 

 

 

 

współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS