Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Raporty taborowe – aktualizacja 2017 już dostępna

Dalej Wstecz
Autor:

Michał Grobelny

Data publikacji:
2017-01-13 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Railway Market CEE Rolling Stock

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Raporty taborowe – aktualizacja 2017 już dostępna
Fot. Rynek Kolejowy
Anglojęzyczne raporty dotyczące polskiego rynku taboru kolejowego oraz tramwajowego, przygotowywane przez zespół Railway Market – CEE Rolling Stock, zostały zaktualizowane. Oba opracowania to kompendium wiedzy na temat pojazdów szynowych eksploatowanych w naszym kraju. To opracowania przygotowane w języku angielskim, dedykowane dla podmiotów zagranicznych, zainteresowanych aktualną sytuacją w naszym kraju.

„Railway Rolling Stock in Poland 2017" to kompleksowa analiza szczegółowo opisująca rynek taborowy w naszym kraju. Raport jest źródłem informacji na temat firm taborowych działających w Polsce oraz typów produkowanych przez nie pojazdów. Dokument zawiera także przewidywania dotyczące przyszłych planów zakupowych i modernizacyjnych przewoźników kolejowych. Obejmujący ok. 240 stron raport zawiera aktualne dane obejmujące okres do stycznia 2017 r. Materiał powstał w oparciu o informacje zebrane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR, dane UTK, GUS, pozyskane od przewoźników kolejowych, producentów oraz samorządów. Przeznaczony jest dla przedstawicieli firm, które chcą w krótkim czasie pozyskać użyteczne informacje, ukazujące kompletny obraz polskiego rynku taborowego.

Natomiast „Trams in Poland 2017” to analiza opisująca eksploatację i produkcję tramwajów w naszym kraju, a także realizowane i planowane inwestycje w infrastrukturę dla takich systemów transportowych w polskich miastach. Dokument, przygotowany przez portal Railway Market – CEE Rolling Stock, jest źródłem wiedzy o wszystkich podmiotach tramwajowych działających w Polsce, typach pojazdów, a także o ich planach zakupowych i modernizacyjnych. Opracowanie przekazuje kluczowe informacje na temat jednego z największych rynków tramwajowych w naszym regionie i całej Europie.

VII Kongres Kolejowy
 

Celem kongresu CITY MATTERS jest zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli samorządów, miejskich aktywistów, polskich i zagranicznych ekspertów oraz przedsiębiorców aby móc dyskutować o przyszłości naszych miast.

Wspólnym mianownikiem tematycznym wydarzenia jest szeroko rozumiana jakość życia w mieście oraz promowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych wpływających na jej poprawę. Istotną funkcją kongresu jest umożliwianie osobom decydującym o kształcie polskich miast nawiązania kontaktu, wymiany poglądów i opinii.

Wśród zagadnień, jakie poruszymy będą m.in.: wspólne miasto, jakość powietrza, transport, polityka mieszkaniowa, zieleń miejska, miasto dla pieszych, placemaking oraz estetyka przestrzeni publicznych. Sprawdź program i zarejestruj się tutaj

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Dwóch chętnych na dostawy tramwajów do Łodzi. Pesa faworytem?

Komunikacja

Dwóch chętnych na dostawy tramwajów do Łodzi. Pesa faworytem?

Witold Urbanowicz 13 stycznia 2017

Łódź: Więcej połączeń do Konstantynowa

Komunikacja

Łódź: Więcej połączeń do Konstantynowa

Kasper Fiszer 13 stycznia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS