Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Radzymin. Komunikację przez trzy lata obsłuży PKS Tarnobrzeg

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-03-20 10:10
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Radzymin. Komunikację przez trzy lata obsłuży PKS Tarnobrzeg
RadzyminFot. J. Janusz, lic. CC 2.5
Urząd miasta w Radzyminie rozstrzygnął przetarg na trzyletnią obsługę tamtejszych linii autobusowych. W podwarszawskiej miejscowości jeżdżą zarówno autobusy ZTM jak i lokalne, które w myśl przetargu powinny być z nimi skomunikowane.

PKS Tarnobrzeg za obsługę pięciu linii autobusowych (R–1, R–2, R–5, R–6 oraz N) do końca stycznia 2020 r. zarobi 1,965 mln zł netto. Urząd miasta założył w tym przetargu, ze na usługę wyda do 2,4 mln zł netto. Rywalem tarnobrzeskiego przewoźnika były, niżej oceniony Vis Attractiwa, oraz wykluczony Raf–Bus.

Zamówienie dotyczy obsługi linii R–1, R–5 i R–6 od poniedziałku do soboty, linii R–2 w weekendy, a także nocnej linii N. Po Radzyminie jeździ jeszcze linia R–3, ale nie była objęta przetargiem. Z kolei linia R–4 uległa likwidacji i część jej funkcji przejęła „piątka”.

Jednym z wymogów przetargu, było takie skoordynowanie linii R–5, by można się było swobodnie przesiadać między nią, a obsługiwanymi przez warszawski ZTM liniami 705 i 738.

W Radzyminie za jednorazowy bilet na komuni8kacje miejską płaci się 3 zł. 90 zł kosztuje bilet miesięczny.VII Kongres Kolejowy
 VII Kongres Kolejowy


23 listopada 2017 r. w warszawskim hotelu Sofitel Victoria odbędzie się kolejna, VII edycja Kongresu Kolejowego. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie konferencyjne w branży transportu szynowego, organizowane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR wspólnie z Forum Kolejowym - Railway Business Forum. Wszystkie poprzednie edycje Kongresu miały ogromne znaczenie dla branży transportu kolejowego w naszym kraju oraz były jedyną tak szeroką platformą dyskusji poświęconej polskiemu kolejnictwu. W zeszłym roku udział w dyskusjach wzięło ponad 700 osób ze świata polityki, samorządu, nauki, biznesu i przemysłu. W 2017 r. poruszać będziemy m.in. następujące tematy:

• Rola kolei w systemie transportowym państwa – jak przywrócić transportowi szynowemu należne mu miejsce?
• Kolejowe przewozy towarowe – jaki jest potencjał wzrostu sektora?
• Smart Railways – inteligentna kolej na miarę XXI wieku
• Gdzie będzie infrastruktura kolejowa w Polsce w roku 2023?
• Inwestycje w transport kolejowy a oczekiwania wspólnot samorządowych
• Bezpieczeństwo na kolei w Polsce

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, za akredytacją. Zapraszamy do rejestracji pod www.kongreskolejowy.pl

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Poznań będzie miał rowerową drogówkę

Prawo & Finanse

Poznań będzie miał rowerową drogówkę

Rafał Stawecki 20 marca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS