Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

MZK Opole z wykonawcą na przebudowę zajezdni

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-04-14 11:25
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MZK Opole z wykonawcą na przebudowę zajezdni
mat. prasowe
MZK Opole rozstrzygnęło przetarg na kompleksową przebudowę swojej zajezdni autobusowej. Wybrano ofertę firmy Adamietz ze Strzelec Opolskich na kwotę 35,1 mln zł brutto.

Przedmiotem przetargu prowadzonego przez MZK jest kompleksowa modernizacja zajezdni autobusowej. Projekt obejmuje m.in. stworzenie ciągu diagnostyczno-obsługowego (TCDO) do codziennej kontroli technicznej i obsługi eksploatacyjnej autobusów, w tym budowę hali z instalacją zapewniającą prawidłowe wykonywanie procesów obsługowo-kontrolnych. Przebudowana zostanie również stacja paliw. Zaplanowano także budowę instalacji sprężonego powietrza i wykonanie sieci sprężonego powietrza. O zakresie prac pisaliśmy tutaj.

W postępowaniu wpłynęły cztery oferty na kwoty od 31,8 mln zł do 44,9 mln zł brutto. Ocenie podlegały dwie oferty i ostatecznie zamawiający wybrał propozycję firmy Adamietz ze Strzelec Opolskich na kwotę 35,1 mln zł brutto, czyli nieco więcej niż kosztorys zamawiającego, opiewający na kwotę 33,2 mln zł brutto. Podpisanie umowy przewidziane jest na przełomie marca i kwietnia.

Przebudowa będzie realizowana etapowo. Na realizację całego zadania do 34 miesięcy od daty przekazania placu budowy. Hala technologicznego ciągu diagnostyczno-obsługowego ma zostać przebudowana w okresie do 15 miesięcy, przy czym wszyscy startujący zadeklarowali, że są w stanie wykonać to zadanie w ciągu 12 miesięcy.Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Cztery oferty na przebudowę zajezdni w Opolu

Przestrzeń

Cztery oferty na przebudowę zajezdni w Opolu

Witold Urbanowicz 30 marca 2017

Opole zmodernizuje zajezdnię MZK

Przestrzeń

Opole zmodernizuje zajezdnię MZK

Witold Urbanowicz 28 grudnia 2016

Opolskie autobusy z dofinansowaniem

Komunikacja

Opolskie autobusy z dofinansowaniem

Martyn Janduła 20 grudnia 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS