Partnerzy serwisu:
Komunikacja

MZK Kutno kupuje dwa autobusy z wi-fi

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2016-03-11 14:07
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MZK Kutno kupuje dwa autobusy z wi-fi
MZK Kutnofot. Travelarz, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Przewoźnik z Kutna rozpisał przetarg na dwa fabrycznie nowe, niskopodłogowe autobusy miejskie. Chce na nie wydać 1,6 mln zł.

Przedmiotem zamówienia są dwa, 12-metrowe autobusy miejskie, w których zmieści się 95 pasażerów (28 na miejscach siedzących) i wózek inwalidzki. Autobusy muszą być trzywejściowe i w całości niskopodłogowe. Autobusy mają być wyposażone w elektroniczną informację pasażerską, monitoring. Pasażerowie zyskają też możliwość korzystania z wi–fi w pojeździe.

Silniki powinny spełniać normę emisji spalin Euro 6. Zamawiający wymaga też odpowiedniego limitu emisji spalin (chodzi o tlenki azotu, cząstki stałe i węglowodory oznaczane jako THC) i CO2 wskazanego przez test SORT2.

Oferty zostaną poddane ocenie, w kamach której za zaproponowaną cenę będzie można otrzymać 65 proc. punktów. Pozostałe kryteria to warunki techniczne (15 proc. punktów), posiadanie certyfikatu niepalności (10 proc. punktów) i posiadanie sklepu internetowego działającego 24 godziny na dobę umożliwiającego zamawianie części (10 proc. punktów). Kryteria techniczne są trzy: wymóg wykonania szkieletu konstrukcji nadwozia ze stali nierdzewnej lub aluminium, użycie tych samych materiałów do wykonania poszycia bocznego i dachu, oraz sztywna belka zawieszenia. Każde z tych podkryteriów jest warte 5 punktów.

Od oferentów wymaga się posiadania zabezpieczenia finansowego – w formie posiadanych środków lub zdolności kredytowej – w wysokości minimum miliona złotych. Dodatkowo musi się legitymować doświadczeniem w postaci zrealizowanych w ciągu ostatnich trzech lat dostaw co najmniej czterech niskopodłogowych autobusów miejskich.

Oferty można składać do 18 kwietnia. Zwycięzca przetargu będzie miał 135 dni na realizację zamówienia.

Kongres Transportu Publicznego 2017

VI Kongres Transportu Publicznego

Szósta edycja Kongresu Transportu Publicznego odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach 12-13 października 2017 roku.

Wydarzenie to jest największym w Polsce spotkaniem przedstawicieli firm, instytucji i organizacji związanych z transportem publicznym. Wśród wątków które zostaną poruszone w tym roku znajdą się tematy takie jak:
  • alternatywne paliwa w transporcie a niska emisja w polskich miastach,
  • mobilność miejska,
  • technologie i źródła finansowania ekomobilności,
  • oświetlenie i jego wpływ na komfort i bezpieczeństwo pasażerów w transporcie publicznym oraz aktywność mieszkańców miast
  • wpływ „uwolnienia” stawek za parkowanie na spójny rozwój miast • tworzenie zintegrowanych systemów informacji pasażerskiej
  • centra przesiadkowe – planowanie, realizacja, najlepsze praktyki.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wrocław szuka przewoźnika dla linii podmiejskich

Komunikacja

Wrocław szuka przewoźnika dla linii podmiejskich

Jakub Dybalski 12 kwietnia 2016

Police kupią cztery nowe autobusy. A być może jeszcze dwa kolejne

Prawo & Finanse

Police kupią cztery nowe autobusy. A być może jeszcze dwa kolejne

Jakub Dybalski 16 marca 2016

Kraków. Solaris i EvoBus walczą w przetargu na 60 autobusów

Komunikacja

Kraków. Solaris i EvoBus walczą w przetargu na 60 autobusów

jd/inf. pras. 14 grudnia 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS