Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Mercedes bez elektrycznych nowości

Dalej Wstecz
Autor:

Michał Szymajda

Data publikacji:
2015-10-23 16:45
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Mercedes bez elektrycznych nowości
fot. Michał Szymajda
Mercedes bez elektrycznych nowości
Mercedes bez elektrycznych nowości
Mercedes bez elektrycznych nowości
Mercedes bez elektrycznych nowości
Mercedes bez elektrycznych nowości
Podobnie jak Man i Scania, Mercedes również nie zaprezentował w Kortrijk autobusu zeroemisyjnego. Niemiecki koncern pokazał jedynie dwa autobusy dedykowane przewozom wewnątrzmiejskim.

Jednym z nich był Mercedes Citaro NGT, którego obecność na targach Busworld okrzyknięto „światową premierą”. W tym wypadku można jednak mówić wyłącznie o premierze kolejnej wersji Citaro napędzanej tym razem sprężonym gazem ziemnym. Solidny w budowie i długowieczny autobus jest bowiem doskonale znany europejskim klientom i zadawanie sobie trudu by po raz kolejny opisać jego parametry mijałoby się z celem.

Drugim z pojazdów, które mogłyby zainteresować przewoźników, był niskopodłogowy Mercedes Sprinter City, przygotowany przez koncern do wykonywania przewozów na terenie miast. Ten znany pojazd można było spotkać w odmianie niskopodłogowej także na stoiskach mniejszych (także polskich) firm, które zajmują się zabudową podwozi mercedesa.

LINK DO BIAŁEJ KSIĘGI MOBILNOŚCI

VII Kongres Kolejowy
 

Celem kongresu CITY MATTERS jest zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli samorządów, miejskich aktywistów, polskich i zagranicznych ekspertów oraz przedsiębiorców aby móc dyskutować o przyszłości naszych miast.

Wspólnym mianownikiem tematycznym wydarzenia jest szeroko rozumiana jakość życia w mieście oraz promowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych wpływających na jej poprawę. Istotną funkcją kongresu jest umożliwianie osobom decydującym o kształcie polskich miast nawiązania kontaktu, wymiany poglądów i opinii.

Wśród zagadnień, jakie poruszymy będą m.in.: wspólne miasto, jakość powietrza, transport, polityka mieszkaniowa, zieleń miejska, miasto dla pieszych, placemaking oraz estetyka przestrzeni publicznych. Sprawdź program i zarejestruj się tutaj

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wrocław szuka przewoźnika dla linii podmiejskich

Komunikacja

Wrocław szuka przewoźnika dla linii podmiejskich

Jakub Dybalski 12 kwietnia 2016

Solaris ma już 20 lat

Komunikacja

Solaris ma już 20 lat

jd/inf. pras. 22 marca 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS