Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Lublin wydzierżawi 25 autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-06-20 10:02
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Lublin wydzierżawi 25 autobusów
fot. Martyn Janduła
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie ogłosiło przetarg na dzierżawę 25 sztuk miejskich autobusów niskopodłogowych, w tym 10 jednoczłonowych i 15 przegubowych. Okres dzierżawy ustalono na 10 lat.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 25 nowych autobusów niskopodłogowych, z podziałem na części na 10 jednoczłonowych i 15 przegubowych. Okres dzierżawy obejmuje 10 lat. Nie opublikowano jeszcze szczegółowej specyfikacji zamówienia.

Termin składania ofert mija 27 lipca. W postępowaniu mogą brać udział podmioty, które wykażą się co najmniej jedną dostawą w ostatnich trzech latach minimum pięciu fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich jednoczłonowych o długości od 11,50 m do 12,50 m (część I) lub minimum siedmiu fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich przegubowych o długości od 17,50 m do 18,75 m. Kryteria wyboru to cena (70%), warunki techniczne (15%), termin dostawy (10%), ekologia (5%).

To nie jest jedyny przetarg na nowy tabor w Lublinie. Ostatnio ZTM otworzył oferty w przetargu na sześciu autobusów przegubowych oraz ośmiu pojazdów o długości 12 metrów, a także oddzielnie dziewięciu pojazdów przegubowych. Rozstrzygnięto też przetarg na dostawy 15 trolejbusów.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Lublin znów kupuje autobusy. Tym razem 14 kolejnych

Komunikacja

Lublin znów kupuje autobusy. Tym razem 14 kolejnych

Jakub Dybalski 04 maja 2017

ZTM Lublin kupuje dziewięć autobusów przegubowych

Komunikacja

ZTM Lublin kupuje dziewięć autobusów przegubowych

Jakub Dybalski 19 kwietnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5