Partnerzy serwisu:
Mobilność

Lublin kupuje 15 trolejbusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-03-29 10:59
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Lublin kupuje 15 trolejbusów
fot. Martyn Janduła
Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie ogłosił przetarg na zakup 15 nowych trolejbusów przegubowych. Pojazdy miałyby zostać dostarczone do maja 2018 r.

Przedmiotem przetargu, ogłoszonego przez ZTM w Lublinie, jest dostawa 15 sztuk fabrycznie nowych trolejbusów przegubowych klasy mega. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę narzędzi specjalnych, przyrządów diagnostycznych i kontrolno-pomiarowych, oprzyrządowania, programów do wykonywania prac obsługowo-naprawczych. Ponadto wykonawca ma dostarczyć koła zapasowe dla każdego trolejbusu, a także dodatkowe komplety opon zimowych dla każdego trolejbusu (po 4 szt. na trolejbus). Szczegółowa specyfikacja nie została jeszcze opublikowana.

Termin składania ofert mija 5 maja. Udział w postępowaniu mogą brać firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej jedną dostawę siedmiu trolejbusów o łącznej wartości minimum 11,9 mln zł brutto. Wykonawca może polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów. O wyborze zadecydują cena (60%), warunki gwarancji (25%), warunki techniczne (10%), ekologia (3%) oraz tzw. komfort trolejbusów (2%).

Zamówienie jest dofinansowane ze środków unijnych w ramach projektu rozbudowy sieci komunikacji zbiorowej dla potrzeb Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego (toczy się przetarg na jego wykonanie w rejonie dworca). Termin realizacji zamówienia w zakresie dostaw wyznaczono na 21 maja 2018 r.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Komunikacyjna przyszłość Lublina. Trolejbusy? Elektrobusy?

Komunikacja

Komunikacyjna przyszłość Lublina. Trolejbusy? Elektrobusy?

Martyn Janduła 06 września 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS