Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Łódź przebuduje ulicę i tramwaj Dąbrowskiego. Rusza przetarg

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-04-19 15:37
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Łódź przebuduje ulicę i tramwaj Dąbrowskiego. Rusza przetarg
fot. Novic84, domena publicznaSkrzyżowanie Dąbrowskiego i Rzgowskiej
Zarząd Inwestycji Miejskiej w Łodzi rozpisał przetarg na przebudowę ulicy i torowiska w ul. Dąbrowskiego na odcinku od al. Śmigłego Rydza do Rzgowskiej. Inwestycja ma zakończyć się do 30 sierpnia 2019 r.

Przedmiotem przetargu jest przebudowa układu drogowo-torowego w ul. Dąbrowskiego na odcinku od al. Śmigłego Rydza do ul. Rzgowskiej. To już kolejny etap inwestycji. Zamówienie ma zostać zrealizowane do 30 sierpnia 2019 r.

Wykonawca będzie musiał przedłożyć harmonogram rzeczowo-finansowy. Prace mają być wykonywane etapowo przy zachowaniu ciągłości ruchu samochodowego (z dopuszczeniem zwężeń jezdni) Zamawiający zastrzega, iż nie jest dopuszczalne zamknięcie dla ruchu tramwajowego z północy na południe w jednym czasie skrzyżowań Dąbrowskiego ze Rzgowską i Kilińskiego. Decyzja ta może ulec zmianie w przypadku przystąpienia do realizacji przebudowy ul. Rzgowskiej i ul. Kilińskiego. W ramach realizacji zadania przewidziana jest rozbiórka budynku mieszkalnego na ul. Dąbrowskiego 25.

Termin składania ofert to 25 maja. W przetargu mogą brać udział firmy, które w ciągu ostatnich pięciu latach wykonały co najmniej dwie roboty budowlane obejmujące swoim zakresem budowę lub przebudowę drogi wraz z torowiskiem i budową lub przebudową oświetlenia ulicznego, sieci trakcyjnej oraz odwodnienia o łącznej wartości brutto min. 40 mln zł brutto oraz dysponują odpowiednio wyszkolonym personelem. Kryteria wyboru to cena (60%) oraz gwarancja jakości i rękojmia (40%).

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Ksawerów: Gmina walczy o utrzymanie tramwaju

Komunikacja

Ksawerów: Gmina walczy o utrzymanie tramwaju

Kasper Fiszer 14 kwietnia 2017

Łódź: Używany tramwaj NF6D z Bochum już na torach

Komunikacja

Łódź: Używany tramwaj NF6D z Bochum już na torach

Kasper Fiszer 12 kwietnia 2017

Łódź: Ruszają prace na linii tramwajowej do Lutomierska

Komunikacja

Łódź: Ruszają prace na linii tramwajowej do Lutomierska

Kasper Fiszer 11 kwietnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS