Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

KTP 2015. Marszałek małopolski w komitecie honorowym

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2015-08-21 15:02
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

KTP 2015. Marszałek małopolski w komitecie honorowym
ot. RaNo, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
Marek Sowa, marszałek województwa małopolskiego, przyjął zaproszenie do komitetu honorowego Kongresu Transportu Publicznego. – Cel, jaki przyświeca organizacji spotkania jest trafny i wpisuje się w nurt działań podejmowanych przez zarząd województwa na rzecz rozwoju transportu kolejowego – pisze Jacek Pilch, p.o. zastępcy dyrektora kancelarii zarządu województwa. To największe spotkanie branżowe odbędzie się w październiku w Warszawie.

Kongres Transportu Publicznego to największe tego typu wydarzenie branżowe w Polsce. Skupia ono samorządowców, polityków, przedstawicieli operatorów i przewoźników, a także producentów taboru i komponentów. Zeszłoroczna edycja, która odbyła się w Bydgoszczy, przyciągnęła 300 uczestników. IV już Kongres Transportu Miejskiego odbędzie się w dniach 19-20 października w Warszawie w centrum konferencyjnym Muzeum Historii Żydów Polskich.

Do komitetu honorowego dołączył Marek Sowa, marszałek województwa małopolskiego. – Cel, jaki przyświeca organizacji spotkania jest trafny i wpisuje się w nurt działań podejmowanych przez zarząd województwa na rzecz rozwoju transportu kolejowego – pisze Jacek Pilch, p.o. zastępcy dyrektora kancelarii zarządu województwa. – W imieniu marszałka pomysłodawcom i organizatorom życzę powodzenia w realizacji wszystkich zadań związanych z przygotowaniem tego przedsięwzięcia. Jestem przekonany, że inicjatywa okaże się sukcesem i spełni zamierzone oczekiwania – dodaje Pilch.Zapraszamy na IV Kongres Transportu Publicznego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 października 2015 roku. Wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi mobilność Polaków, technologie służące mobilności oraz kwestie planowania i realizacji celów rozwoju miast.

Więcej informacji o Kongresie znajdziesz tutaj.

Kongres Transportu Publicznego 2017

VI Kongres Transportu Publicznego

Szósta edycja Kongresu Transportu Publicznego odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach 12-13 października 2017 roku.

Wydarzenie to jest największym w Polsce spotkaniem przedstawicieli firm, instytucji i organizacji związanych z transportem publicznym. Wśród wątków które zostaną poruszone w tym roku znajdą się tematy takie jak:
  • alternatywne paliwa w transporcie a niska emisja w polskich miastach,
  • mobilność miejska,
  • technologie i źródła finansowania ekomobilności,
  • oświetlenie i jego wpływ na komfort i bezpieczeństwo pasażerów w transporcie publicznym oraz aktywność mieszkańców miast
  • wpływ „uwolnienia” stawek za parkowanie na spójny rozwój miast • tworzenie zintegrowanych systemów informacji pasażerskiej
  • centra przesiadkowe – planowanie, realizacja, najlepsze praktyki.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
KTP 2015: Polski Bus i PKP Intercity mają wspólnego przeciwnika

Komunikacja

KTP 2015: Polski Bus i PKP Intercity mają wspólnego przeciwnika

Jakub Madrjas 19 października 2015

Kongres Transportu Publicznego rozpoczęty

Prawo & Finanse

Kongres Transportu Publicznego rozpoczęty

Jakub Madrjas 19 października 2015

W poniedziałek IV Kongres Transportu Publicznego

Prawo & Finanse

W poniedziałek IV Kongres Transportu Publicznego

Witold Urbanowicz 16 października 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS