Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Kongres Kolejowy 2014 za niewiele ponad miesiąc - zarejestruj się!

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2014-09-04 15:53
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kongres Kolejowy 2014 za niewiele ponad miesiąc - zarejestruj się!
kongres TORfot. Włodzimierz Włoch
Niewiele ponad miesiąc pozostało do kolejnej edycji Kongresu Kolejowego. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie konferencyjne w branży. W 2014 r. Kongres Kolejowy po raz pierwszy gości w Łodzi już 9 października. To miasto, które od dłuższego czasu imponuje skalą i wielkością inwestycji w transport szynowy, udowadniające, że jest on niezbędny dla rozwoju nowoczesnych metropolii.

Tematy

Podczas tegorocznej edycji poruszone zostaną następujące tematy:
• Ile kolei w Polsce, ile UE na kolei?
• Kolej wobec unijnej perspektywy budżetowej 2014+. Podsumowanie doświadczeń i drogowskazy na nową perspektywę
• Jednolity rynek kolejowych przewozów pasażerskich w Polsce
• Polska infrastruktura kolejowa – wielki projekt modernizacyjny
• Rewitalizacja terenów pokolejowych
• Czy pasażerowie doczekają jednolitego systemu informacji pasażerskiej i sprzedaży biletów?
• Zmienianie kolei za pomocą nowoczesnych narzędzi informatycznych. Ile możemy zyskać?

Podczas poprzedniej, trzeciej edycji Kongresu Kolejowego, 5 listopada 2013 r., w Warszawie spotkali się przedstawiciele biznesu, menadżerowie, jak również politycy najwyższego szczebla i samorządowcy, zainteresowani rozwojem transportu szynowego i jego pozytywnym wpływem na całość polskiej gospodarki. W stosunkowo krótkim czasie Kongres Kolejowy stał się wydarzeniem, którego znaczenie dla branży trudno przecenić. To spotkanie, w którym powinien uczestniczyć każdy, komu dobro kolei w Polsce nie jest obce.

Miejsce

Kongres Kolejowy po raz pierwszy będzie gościł w łódzkiej Nowej Hali Expo. To wielofunkcyjne centrum konferencyjno-wystawiennicze usytuowane w centrum miasta, które oferuje szerokie możliwości organizowania imprez takich jak targi, wystawy, kongresy i konferencje. Nowa Hala Expo przystosowana jest także do realizacji pokazów mody i nagrań telewizyjnych. Na ponad 13000 m² powierzchni obiektu składa się 5700 m² powierzchni wystawienniczej, 800 m² foyer głównego, 400 m² foyer na piętrze, 1000 m² powierzchni konferencyjnej. Posiada także zaplecze gastronomiczne i parking.

Ludzie

W III Kongresie Kolejowym udział wzięły 634 osoby. Większość z nich reprezentowało firmy aktywne w branży, zarówno producentów podzespołów dla pojazdów, jak również elementów infrastruktury. Nie zabrakło także przedstawicieli władz różnego szczebla i przedstawicieli świata nauki. W 2014 r. liczymy na podobne grono uczestników wydarzenia. Ta grupa jest z pewnością idealnym adresatem marketingowego i merytorycznego przekazu.

Zarejestruj się!

Udział w Kongresie Kolejowym jest darmowy, po rejestracji i udzieleniu akredytacji. Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę www.kongreskolejowy.pl. Tam też znaleźć można szczegółowy program oraz informacje na temat prelegentów, czy mapę dojazdu do centrum kongresowego.
VII Kongres Kolejowy
 

Celem kongresu CITY MATTERS jest zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli samorządów, miejskich aktywistów, polskich i zagranicznych ekspertów oraz przedsiębiorców aby móc dyskutować o przyszłości naszych miast.

Wspólnym mianownikiem tematycznym wydarzenia jest szeroko rozumiana jakość życia w mieście oraz promowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych wpływających na jej poprawę. Istotną funkcją kongresu jest umożliwianie osobom decydującym o kształcie polskich miast nawiązania kontaktu, wymiany poglądów i opinii.

Wśród zagadnień, jakie poruszymy będą m.in.: wspólne miasto, jakość powietrza, transport, polityka mieszkaniowa, zieleń miejska, miasto dla pieszych, placemaking oraz estetyka przestrzeni publicznych. Sprawdź program i zarejestruj się tutaj

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Prof. Janiak: Łódź Fabryczna kolejną wizytówką miasta

Przestrzeń

Prof. Janiak: Łódź Fabryczna kolejną wizytówką miasta

Roman Czubiński 29 maja 2014

ZDiT: Łódź przed komunikacyjną szansą

Komunikacja

ZDiT: Łódź przed komunikacyjną szansą

Roman Czubiński 26 maja 2014

Kongres Kolejowy 2014 w Bryle Roku

Prawo & Finanse

Kongres Kolejowy 2014 w Bryle Roku

Rynek Kolejowy 23 marca 2014

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS