Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Gorzów Wielkopolski kupuje 10 autobusów, w tym hybrydy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-04-19 10:10
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gorzów Wielkopolski kupuje 10 autobusów, w tym hybrydy
fot. Volvo
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolski rozpisał przetarg na dostawę dziesięciu nowych autobusów, w tym czterech pojazdów o długości 15 m oraz sześciu hybryd 12 m. Na zrealizowanie dostaw przewidziano 210 dni.

MZK w Gorzowie Wielkopolskim prowadzi przetarg na dostawę 10 fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów miejskich jednej marki. Wymagane są różne długości pojazdów. Zamawiający oczekuje czterech pojazdów klasy mega (o długości od 14,5 m do 15 m) o napędzie spalinowym z silnikami Euro 6, a także sześć autobusów hybrydowych klasy maxi (o długości 11,5 m do 12,15 m) o napędzie elektryczno-spalinowym. Przewidziano, że w hybrydach napęd będzie realizowany tylko przez silniki elektryczne, a silnik spalinowy będzie służył tylko do doładowywania magazynu energii elektrycznej poprzez systemy akumulatorów, superkondensatorów lub inne rozwiązania w ramach realizowanego zadania. Szczegółowa specyfikacja nie została jeszcze opublikowana.

Termin składania ofert mija 23 maja. W postępowaniu mogą brać firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały dostawy co najmniej czterech fabrycznie nowych autobusów niskopodłogowych, jednoczłonowych o długości od 11,5 do 12,15 m o napędzie elektryczno–spalinowym oraz trzech autobusów niskopodłogowych, jednoczłonowych o długości od 14,5 do 15m. O wyborze zadecydują cena (60%), właściwości techniczno-eksploatacyjne (30%) oraz warunki gwarancji (10%). Na realizację zadania przeznaczono 210 dni.

Niedawno MZK Gorzów prowadził przetarg na dostawy 14 nowych, w pełni niskopodłogowych tramwajów z opcją na kolejne sześć pojazdów. Jedyną ofertę złożyła Pesa.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Jeden chętny na dostawy nowych tramwajów do Gorzowa

Komunikacja

Jeden chętny na dostawy nowych tramwajów do Gorzowa

Witold Urbanowicz 31 stycznia 2017

Jakie tramwaje zamawia Gorzów?

Komunikacja

Jakie tramwaje zamawia Gorzów?

Witold Urbanowicz 02 grudnia 2016

Rewolucja w Gorzowie. Miasto kupuje 14-20 nowych tramwajów

Komunikacja

Rewolucja w Gorzowie. Miasto kupuje 14-20 nowych tramwajów

Witold Urbanowicz 30 listopada 2016

 

 

 

 

 

 

współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS