Partnerzy serwisu:
Mobilność

Forum Technologii w Transporcie wokół kwestii integracji

Dalej Wstecz
Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2017-02-13 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Tor Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Forum Technologii w Transporcie wokół kwestii integracji
Fot. Jakub Madrjas
Integracja biletowa na Mazowszu, w Wielkopolsce, wspólny bilet na Pomorzu – to tylko niektóre wątki, które zostaną poruszone podczas tegorocznego Forum Technologii w Transporcie. Podczas debat nie zabraknie także kwestii wspólnego biletu kolejowego oraz bogatych planów transportowych Rzeszowa.

Osobna sesja poświęcona będzie wątkowi, który już od 3 lat stanowi główny nurt Forum, czyli rozwiązaniom biletowym i nowym sposobom płatności za przejazd transportem zbiorowym. Ciekawych tematów będzie jednak więcej.

–  Forum w tym roku będzie szczególne. Po raz pierwszy bowiem poruszymy na nim temat dalekobieżnych przewozów autobusowych i rozwiązań technologicznych, które mogą uczynić ten środek transportu bardziej atrakcyjnym dla pasażera – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor ds. konferencji w Zespole Doradców Gospodarczych TOR. – Pierwsza debata podczas Forum będzie dedykowana tworzeniu spójnego systemu transportowego. W gronie organizatorów transportu miejskiego, przewoźników kolejowych i autobusowych porozmawiamy o tym jak zintegrować informację pasażerską czy systemy biletowe aby zapewnić pasażerowi optymalny komfort podróży.

Forum Technologii w Transporcie odbędzie się 18 maja w Warszawie.
VII Kongres Kolejowy
 VII Kongres Kolejowy


23 listopada 2017 r. w warszawskim hotelu Sofitel Victoria odbędzie się kolejna, VII edycja Kongresu Kolejowego. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie konferencyjne w branży transportu szynowego, organizowane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR wspólnie z Forum Kolejowym - Railway Business Forum. Wszystkie poprzednie edycje Kongresu miały ogromne znaczenie dla branży transportu kolejowego w naszym kraju oraz były jedyną tak szeroką platformą dyskusji poświęconej polskiemu kolejnictwu. W zeszłym roku udział w dyskusjach wzięło ponad 700 osób ze świata polityki, samorządu, nauki, biznesu i przemysłu. W 2017 r. poruszać będziemy m.in. następujące tematy:

• Rola kolei w systemie transportowym państwa – jak przywrócić transportowi szynowemu należne mu miejsce?
• Kolejowe przewozy towarowe – jaki jest potencjał wzrostu sektora?
• Smart Railways – inteligentna kolej na miarę XXI wieku
• Gdzie będzie infrastruktura kolejowa w Polsce w roku 2023?
• Inwestycje w transport kolejowy a oczekiwania wspólnot samorządowych
• Bezpieczeństwo na kolei w Polsce

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, za akredytacją. Zapraszamy do rejestracji pod www.kongreskolejowy.pl

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Informacja pasażerska wejdzie do kieszeni pasażera

Komunikacja

Informacja pasażerska wejdzie do kieszeni pasażera

Jakub Madrjas 15 lipca 2016

Od Warszawy do Lizbony bez biletów

Komunikacja

Od Warszawy do Lizbony bez biletów

Jakub Madrjas 25 maja 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS