Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Bilety PKS Przemyśl już na e–podróżnik.pl

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2013-10-18 15:09
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Bilety PKS Przemyśl już na e–podróżnik.pl
Aktron / Wikimedia Commons
Od czwartku podróżni korzystający z serwisu e–podróżnik.pl mogą łatwo zaplanować podróż i kupić bilety na trasach z Przemyśla do Warszawy, Zakopanego, Wrocławia i Jeleniej Góry. – Już ponad co trzeci przewoźnik w Polsce, korzysta z naszego serwisu – wyjaśnia dyrektor ds. sprzedaży serwisu Piotr Zemła.

PKS Przemyśl to kolejny przewoźnik, którego bilety można kupić na e–podróżnik.pl. – W Polsce przewoźników autokarowych, którzy oferują dalekobieżne kursy, czyli ponad 100 km, jest ok. 200. Za pośrednictwem naszego serwisu można kupić bilety u ok. 80, więc więcej niż co trzeciego – wyjaśnia Zemła.

Dla przewoźników, którzy do tej pory sprzedawali bilety w kasach, to nowy sposób komunikacji z pasażerem. – Nie mamy danych, jak współpraca z nami zwiększa ich zyski. Sądzę, że po prostu klienci, którzy zaopatrywali się tradycyjnie, teraz mają po prostu łatwiej. Być może latem, gdy ktoś planuje podróż wakacyjną, a bywa u nas raz czy dwa w roku, może być ich nowym klientem – wyjaśnia Zemła, który zaznacza, że e–podróżnik.pl jest jedynym serwisem w Polsce, który pozwala na zaplanowanie podróży „od drzwi do drzwi” za pośrednictwem różnych środków transportu. Do tras przewoźników autobusowych, czy kolejowych, dochodzą np. mapy transportu miejskiego w Warszawie, czy Krakowie.

Bilety zakupione przez e–podróżnik.pl są równoznaczne z rezerwacją miejsca siedzącego. Pasażer jest powiadamiany mailem lub smsem o swojej rezerwacji. W sumie w wyszukiwarce znajdują się rozkłady jazdy prawie 600 różnych przewoźników, choć nie każdy bilet można kupić.

– Dla przewoźników to idealny sposób dystrybucji, bo choć oczywiście pobieramy prowizję od biletów, to tylko od tych sprzedanych. Płacą więc za to, co zarobią. Ale różne firmy transportowe mają różne kanały dystrybucji, często swoje własne systemy, więc niekoniecznie mogą chcieć z nami współpracować – tłumaczy Zemła.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Komunikacyjni mistrzowie internetu, czyli ToLubiąKobiety

Komunikacja

Komunikacyjni mistrzowie internetu, czyli ToLubiąKobiety

Kasper Fiszer 28 sierpnia 2014

Uber wypędzany z Berlina, jeździ po Warszawie

Komunikacja

Uber wypędzany z Berlina, jeździ po Warszawie

Jakub Dybalski 28 sierpnia 2014

Łódź. W poniedziałek otwarcie Trasy Górna. Także dla autobusów

Komunikacja

Łódź. W poniedziałek otwarcie Trasy Górna. Także dla autobusów

Roman Czubiński 28 sierpnia 2014

 

 

 

 

 

 

współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS